Kompānijas ACC Distribution 2012. gada apgrozījums sasniedzis 100 miljonus eiro

Viens no lielākajiem IT vairumtirdzniecības uzņēmumiem Baltijas valstīs – Acme Kompiuterių Komponentai (ACC Distribution) – 2012. gada pirmo trīs ceturkšņu laikā, salīdzinājumā ar 2011. gada rādītājiem šajā pašā laika posmā, palielinājis savu kopējo apgrozījumu par 30%, sasniedzot 100 miljonu eiro apgrozījumu. Kompānija ACC Distribution, kas darbojas septiņās pasaules valstīs, šī gada nogalē plāno pārsniegt 2011. gada kopējos radītājus par 25%, sasniedzot 145 miljonu eiro lielu apgrozījumu.

“Varam apgalvot, ka pagājušā gada apgrozījuma pieauguma prognozes ir īstenojušās un konsekventi esam nostiprinājuši savas pozīcijas biznesa segmentā. Kā prognozēts, šogad ievērojami palielinājies pieprasījums pēc biznesa segmenta produktiem – galddatoriem, serveriem, datu glabāšanas ierīcēm un operētājsistēmām. Būtiski atzīmēt, ka ievērojamu apgrozījuma pieaugumu piedzīvojušas tieši Baltijas valstis, kas gandrīz sasniegušas pirmskrīzes pārdošanas līmeni, palielinot apgrozījumu par 28%. Latvijā aparatūru un programmatūru pārdošanas apjoms pieaudzis pat par 55%,” saka Regimantas Buožius, ACC Distribution galvenais izpilddirektors.

Pēc pētījumu kompānijas GfK Retail and Technology pētījuma datiem, kas šogad tika veikts par klēpjdatoru pārdošanas rezultātiem Baltijas valstīs, tika noskaidrots, ka no kopumā pārdotajiem 256 000 portativo datoru, vispopulārākie šajā segmentā ir ASUS un DELL prudukti. Kopumā pieprasījums pēc ACC Distribution pārdotajiem klēpjdatoriem Baltijas valstīs pieaudzis par gandrīz trešdaļu.

Uzņēmums ACC Distribution šogad paplašinājis savu sadarbības loku, parakstot ekskluzīvu izplatīšanas līgumu ar vienu no lielākajiem datu uzglabāšanas ierīču ražotājiem – Infortrend, ka arī uzsācis sadarbību ar uzņēmumu Lenovo. Šoruden jau uzsākta Lenovo klēpjdatoru, monitoru, serveru un citu produktu pārdošana. Sākot no nākamā gada, citi šī ražotāja produkti būs pieejami arī privātajam paterētāju segmentam.

ACC Distribution galvenais izpilddirektors ir pārliecināts, ka šai partnerībai vajadzētu vēl vairāk uzlabot uzņēmuma pozīcijas biznesa segmentā. Saskaņā ar Gartner IT tirgus izpētes kompānijas datiem, šogad uzņēmums Lenovo ir kļuvis pasaules līderis personāldatoru tirgū. Šobrīd Lenovo aizņem 15,7 % globālajā personāldatoru tirgū.

Kategorija: Bizness
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply