AS Latvijas tilti nodod Rīgas pilsētai dāvinājumu – Vanšu tilta apgaismojumu

Ieslēdzot Vanšu tilta apgaismojumu, AS Latvijas tilti 17. novembrī svinīgā ceremonijā nodeva Rīgas mēram Nilam Ušakovam dāvinājumu galvaspilsētai – projektu „Vanšu tilta gaismas stīgas.” Tā ietvaros tilta piloni un vantis turpmāk diennakts tumšajās stundās būs apgaismoti ar 28 jauniem un jaudīgiem prožektoriem, kas aprīkoti ar pretapžilbināšanas aizsegiem. Vanšu tilta apgaismojums ir AS Latvijas tilti dāvinājums Rīgai, svinot uzņēmuma 70 gadu jubileju.

„70 gadu jubileja AS Latvijas tilti ir nozīmīgs notikums, kuru nolēmām svinēt kopā ar Latvijas iedzīvotājiem, piešķirot jaunu akcentu Vanšu tiltam. Starp vairāk nekā 2000 uzņēmuma būvētajiem objektiem īpaša nozīme vienmēr ir bijusi visiem Rīgas tiltiem pār Daugavu, kas gadu gaitā kļuvuši par pilsētas simboliem. Ceru, ka Vanšu tilts, kura klasiskais dizains tagad diennakts tumšajā laikā būs izcelts ar gaišas krāsas staru palīdzību, iepriecinās Latvijas iedzīvotājus un viesus no ārvalstīm,” saka Artjoms Milovs, AS Latvijas tilti prokūrists.

„Rīgas domes vārdā esmu pateicīgs uzņēmumam Latvijas tilti, kurš savu nozīmīgo jubileju ir nolēmis nosvinēt tieši šādi – pirms Latvijas dzimšanas dienas dāvinot pilsētai un visiem tās iedzīvotājiem un pilsētas viesiem skaisti izgaismotu Vanšu tiltu pašā Rīgas sirdī. AS Latvijas tilti par saviem līdzekļiem ir padarījis mūsu pilsētu skaistāku, un tas ir labs piemērs citiem uzņēmumiem,” saka Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Kategorija: Sabiedrība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply