Aicina uzņēmumus rezervēt datumus savām ziemas sporta un atpūtas aktivitātēm

Pēdējos gados ziema mūs vairs nelutina ar biezām sniega segām un zemām temperatūrām vairāku mēnešu garumā, līdz ar to, slēpošanu un citus ziemas aktīvās atpūtas veidus ir iespējams baudīt vien dažus mēnešus gadā. Savukārt, uzņēmumu interese par ziemas sporta spēlēm un dažādām aktīvās atpūtas iespējām ir ļoti pieaugusi. Tāpēc uzņēmumi tiek aicināti laicīgi rezervēt datumus savām ziemas sporta aktivitātēm.

“Jau tagad uzņēmumi un draugu kompānijas aktīvi izrāda interesi par dažādu datumu un laiku rezervēšanu trasē, tiek plānoti gan komandas saliedēšanas pasākumi, gan arī svētku svinības aktīvā veidā. Mēs cenšamies visiem uzņēmumu kolektīviem nākt pretī un piedāvāt tiem visērtākos atpūtas laikus, taču vēlamies uzsvērt, ka ziemas periods aktīvo sporta veidu baudīšanai pie mums ir salīdzinoši īss, tāpēc aicinām uzņēmumus jau laicīgi rezervēt sev vēlamos datumus,” norāda “Reiņa trases” pārstāvis Austris Brutāns.

Aktīvās atpūtas centrs “Reiņa trase” atpūtniekiem nodrošina vairākas slēpošanas trases, slēpju un aprīkojuma nomu, aizraujošu šķēršļu joslu, kā arī Reiņa viesu māju, kurā ir pieejami mājīgi numuriņi, apartamenti, konferenču zāle, kafejnīca, kā arī Reiņa terase, no kuras paveras skats uz distanču slēpošanas trasi. Sporta spēlēm vai citiem svētku pasākumiem iespējams rezervēt visus pakalpojumus vienuviet, kas ievērojami atvieglo pilnvērtīgas atpūtas plānošanu. “Reiņa trasē” tāpat var atpūties arī ģimenes ar mazākiem bērniem, jo ir izveidota “AXA Bērnu slēpošanas skoliņa.”

“Reiņa trase” ir savlaicīgi sagatavojusies un gaida pirmo iespēju, lai atvērtu sniegotās trases slēpotājiem. Gaisa temperatūrai samazinoties un noturoties zem nulle grādiem, interesentiem tiks piedāvāti pilnībā aprīkoti un sniegoti kalni, kuros baudīt ziemas priekus, organizēt pasākumus un atpūsties.

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply