“YIT Celtniecība” pabeigusi jauno projektu “Akācijas” un šo sestdien līdz ar atvērtajām durvju dienām atklāja demo dzīvokli

SIA „YIT Celtniecība” ir pabeigusi dzīvojamās mājas „Akācijas”, kas atrodas Imantā, Akāciju ielā 6, būvniecības un teritorijas labiekārtošanas darbus, un šobrīd tiek kārtotas formalitātes drīzai ēkas nodošanai ekspluatācijā. Lai iepazīstinātu ar jaunā projekta priekšrocībām un ērtībām, šo sestdien, 10.novembrī, tika atklāts demo dzīvoklis un rīkotas atvērtās durvju dienas.

Plānots, ka novembrī notiks atvērto durvju dienas vēl divos „YIT Celtniecība” jaunajos dzīvojamo māju projektos – 17.un 24.novembrī projektā „Ēbeļmuiža” un 24. un 1.decembrī projektā „Biķerziedi”.

„Akācijas” priekšrocība – zaļā vide

„Akācijas” viena no priekšrocībām ir ne tikai tā atrašanās stratēģiski izdevīgā vietā – tuvu pilsētas centram un Jūrmalai -, bet arī ļoti zaļā apkārtējā vide ar daudziem kokiem un dekoratīviem apstādījumiem apkārtnē, kas būs atbilstoša mājvieta zaļi domājošām un aktīvām ģimenēm. Pēdējā gada tendences liecina, ka zaļa apkārtējā vide kļūst arvien svarīgāks faktors pircējiem jaunās mājvietas izvēlē.

Andris Božē, SIA „YIT Celtniecība” valdes priekšsēdētājs: „Ņemot vērā, ka šobrīd tirgū ir sīva konkurence un līdzvērtīgs cenu piedāvājums, tieši piemērotas vietas izvēle ar atbilstošu dzīvokļu plānojumu ir noteicošais faktors potenciālajam pircējam. Šobrīd projektā ir rezervēti vai pārdoti jau lielākā daļa trīs istabu dzīvokļi. Būtiski uzsvērt, ka dzīvokļu cenā ir iekļautas jau tādas ērtības kā autostāvvieta un saimniecības telpa pagrabstāvā, bet vienistabu un divistabu dzīvokļiem arī virtuves iekārta ar iebūvētu tehniku.”

Jaunais projekts „Akācijas” ir deviņu stāvu dzīvojamā ēka ar kopējo platību 6 tūkstoši kvadrātmetri. Ēkā ir 62 dzīvokļi ar racionāla plānojuma vienistabu, divu istabu un trīs istabu dzīvokļiem. Visi dzīvokļi ir pieejami ar pilnu balto apdari, un to platība ir no 40 – 66 kvadrātmetriem. Dzīvokļiem ir balkons, sava autostāvvieta pagalmā un sava saimniecības telpa pagrabstāvā. Projektējot „Akācijas”, ir padomāts arī par aktīvās atpūtas cienītājiem un ģimenēm ar bērniem – pagalmā izbūvēts rotaļu un sporta laukums ar basketbola grozu, kā arī uzstādīta speciāla velosipēdu novietne.

Blakus „Akācijas” atrodas veloceliņš, kas savieno Rīgu ar Jūrmalu un hokeja halle. Dzīvokļi jaunajā projektā „Akācijas” ir pieejami, sākot no 1170 eiro par kvadrātmetru, kas šobrīd atbilst vidējas kategorijas dzīvokļu cenas līmenim.

Kategorija: Būvniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply