“Reiņa trase” ziemas sezonai gatavojas savlaicīgi

Aktīvās atpūtas centrā “Reiņa trase” jau savlaicīgi veikti visi sagatavošanās darbi ziemas sezonas uzsākšanas, lai, gaisa temperatūrai samazinoties un noturoties zem nulle grādiem, varētu interesentiem piedāvāt pilnībā aprīkotus un sniegotus kalnus, kuros baudīt ziemas priekus, organizēt pasākumus un atpūsties.

“Lai arī pašreiz Latvijā gaisa temperatūra ir rudenīga, kā rāda citu gadu pieredze, ziema parasti atnāk strauji un nereti pārsteidz. Tā kā ziemas sezona, kad nodoties slēpošanai, pie mums ir samēra īsa un ziemas sporta veidu cienītāji to vēlas pilnasinīgi izbaudīt, arī “Reiņa trase” ir savlaicīgi sagatavojusies un gaida pirmo iespēju, lai atvērtu sniegotās trases slēpotājiem,” norāda “Reiņa trases” pārstāvis Austris Brutāns.

Jau tagad uzņēmumi un draugu kompānijas sākušas rezervēt dažādus datumus un laikus trasē, kad plānots organizēt komandas saliedēšanas pasākumus, kā arī svinēt svētkus aktīvā veidā, kas kļūst arvien populārāk. Tā kā “Reiņa trase” nodrošina ne vien slēpošanas kalnu, slēpju un aprīkojuma nomu, bet arī iespēju palikt pa nakti viesu nama un ieturēties kafejnīcā, sporta spēlēm vai citiem svētku pasākumiem iespējams rezervēt visus pakalpojumus vienuviet.

“Uzņēmumi dažādiem korporatīvajiem pasākumiem, vienalga vai tie būtu pasākumi klientiem, sadarbības partneriem vai pašiem darbiniekiem, parasti gatavojas laikus, turklāt arvien pieprasītāki kļūst tieši pasākumi ar aktīvās atpūtas elementiem, kas papildināti ar atpūtu un maltīti. Un ziemā populārākā, protams, ir slēpošana, kas piedāvā dažādas grūtības trases atšķirīgas sagatavotības cilvēkiem. Jau septembrī nereti tiek rezervētas vietas Ziemassvētku un Jaunā gada pasākumiem, kā arī noteikti datumi individuāliem notikumiem,” atzīst pasākumu aģentūras “ShowBase” projektu vadītājs Juris Ozoliņš.

Kamēr vēl turpinās rudens sezona “Reiņa trasē” iespējams baudīt arī citas aktīvās atpūtas aktivitātes, tostarp pavadīt laiku spēlējot golfu, vai arī izbaudot dabas burvību kanoe laivā vai izbraukumā ar velosipēdu.

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply