Pieaug interese par bezskaidras valūtas maiņas darījumiem

Oktobrī, salīdzinot ar augustu, bezskaidras valūtas maiņas pakalpojumu portāla Maini.lv apgrozījums ir trīskāršojies, un kopējais lietotāju skaits ir palielinājies par 70%. Tāpat ik mēnesi vidēji par 30% stabili turpina pieaugt jaunu klientu skaits.

„Maini.lv pakalpojuma galveno pievienoto vērtību veido izdevīgie valūtas kursi un iespēja veikt darījumu internetā bez komisijas maksas. Tas ir reāls naudas līdzekļu un laika ietaupījums. Mēs redzam, ka aizvien biežāk mūsu pakalpojumus izmanto juridiskie klienti, jo arī šis ir veids, kā samazināt uzņēmuma operacionālās darbības izmaksas. Tāpat būtiski ir tas, ka mūsu pakalpojumi ir pieejami ikvienam interneta lietotājam, un tas jo īpaši svarīgi ir tieši reģionu iedzīvotājiem. Tādējādi mēs sniedzam plašākas un elastīgākas iespējas, kā ērtāk un izdevīgāk mainīt valūtu,” stāsta Kristīne Manovska, Maini.lv valdes locekle.

Reaģējot uz klientu ieteikumiem un atsauksmēm, Maini.lv no oktobra strādā ar pagarinātu darba laiku, kā arī valūtu tagad iespējams mainīt starp viena klienta kontiem dažādās bankās. Šobrīd Maini.lv piedāvā valūtas maiņu no latiem uz eiro un ASV dolāriem un otrādi, taču, ņemot vērā pieaugošo pieprasījumu, jau tuvākā laikā ir plānots paplašināt valūtu piedāvājumu, pievienojot Lielbritānijas mārciņu.

Maini.lv kā projekts ir pieteikts arī Latvijas Informācijas un komunikāciju tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) ikgadējam konkursam „Platīna Pele” kategorijā „E-pakalpojumi”.

“Iedzīvotāji aizvien aktīvāk lieto interneta vidi dažādu darījumu veikšanai un pakalpojumu saņemšanai. Neraugoties uz to, ka Latvijā iedzīvotāji vēl salīdzinoši maz izmanto e komercijas piedāvātās iespējas, ikviens e pakalpojums, kas uzlabo ikdienu un padara to ērtāku, ir nozīmīgs ieguvums visai sabiedrībai un tiks novērtēts, ko parāda arī maini.lv augošais lietotāju skaits,” uzsver Signe Bāliņa, Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) prezidente.

„Apsveicama ideja, kas dod iespēju veikt valūtas maiņas darījumus savā internetbankā par ļoti izdevīgu kursu. Domāju, ka maini.lv ir labs risinājums tiem Latvijas iedzīvotājiem, kas ir ņēmuši kredītu eiro, bet saņem ienākumus latos. Maini.lv pakalpojumu izmantoju katru mēnesi, ļoti novērtēju to, ka tas ir ērti, ātri un izdevīgi,” saka Jānis Spoģis, Tele2 komercdirektors.

Kategorija: Finanses
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply