Latvijas basketbola līgām jauns direktors

No 2012.gada 5.novembra Latvijas basketbola līgu direktora pienākumus sāk pildīt Ēriks Ozols, kurš iepriekš bijis Valsts prezidenta kancelejas direktora vietnieks, Olimpiskā sporta centra valdes sporta un mārketinga direktors, kā arī strādājis pasaules hokeja čempionāta rīkošanas izpilddirekcijā.

Ēriks Ozols dzimis 1964.gada 8.maijā.

Absolvējis Cēsu 1.vidusskolu, Rīgas Medicīnas institūtu un Latvijas Medicīnas akadēmiju (klīnisko ordinatūru ķirurģijā).

Darba pieredze: ķirurgs Rīgas pilsētas 1.slimnīcā, SIA Nelss filiāļu direktors un mārketinga direktors, SIA BSFP mārketinga direktors, ZS Elki direktors, Ventspils domes deputāts (2005-2006), pasaules hokeja čempionāta rīkošanas izpilddirekcijas loģistikas un medicīnas daļu vadītājs (2005-2006), SIA Olimpiskais sporta centrs Sporta un mārketinga direktors, kā arī valdes loceklis (2006-2007), Valsts prezidenta kancelejas vadītāja vietnieks (2007-2012).

Ēriks Ozols: „Latvijas basketbola līgu ikdienas darbu organizē un vada profesionāla komanda, kas turpinās darvu. Sarunās ar LBS vadītājiem fiksēti skaidri noteikumi – meklēt un atrast risinājumus, kā padarīt basketbolu populārāku un mīlētāku sabiedrībā, kā piesaistīta papildu finansējums LBL. Tas atvieglotu organizatorisko darbu, dotu iespēju vairāk atbalstīt klubus, celtu basketbola prestižu un galu galā pārliecinātu bērnus un viņu vecākus, ka basketbols – tā ir pareiza izvēle.”

Latvijas basketbola līgu direktora atbildības sfēras ir Aldari LBL, LBL-2, LBL-3, kā arī Latvijas – Igaunijas sieviešu basketbola čempionāts.

Kategorija: Sports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply