AS Latvijas Tilti 70 gadu jubilejā dāvā Rīgas pilsētai Vanšu tilta apgaismojumu

Svinot 70 gadu jubileju, AS Latvijas Tilti dāvina Rīgas pilsētai dāvanu – projektu „Vanšu tilta gaismas stīgas”, kas paredz tilta vanšu un pilonu apgaismošanu diennakts tumšajās stundās. Apgaismojums tiks nodrošināts ar 28 jaunu prožektoru palīdzību un būs tehniskā kārtībā šā gada 17. novembrī.

„AS Latvijas Tilti ir viens no retajiem Latvijas uzņēmumiem, kura vēsturi iespējams izsekot 70 gadu garumā. Kopš dibināšanas uzņēmums būvējis vairāk nekā 2000 tiltu, estakāžu, jūras piestātņu, krasta stiprinājumu un citu objektu. Starp tiem īpašu vietu vienmēr ieņēmuši visi Rīgas tilti pāri Daugavai, kas savulaik bijuši starp sarežģītākajiem projektiem reģionā,” stāsta Artjoms Milovs, AS Latvijas Tilti prokūrists.

„Uzņēmuma vēsturiskajā logotipā attēlots Vanšu tilts, kas ir ne tikai viens no zināmākajiem Rīgas simboliem, bet arī spilgts uzņēmuma spēju piemērs. Tādēļ, domājot par dāvanu Rīgas pilsētai uzņēmuma 70 gadu jubilejā, tika radīts projekts “Vanšu tilta gaismas stīgas”. Ceram, ka jaunais akcents Rīgas panorāmai naktī iepriecinās gan rīdziniekus, gan pilsētas viesus,” turpina Artjoms Milovs.

Kategorija: Būvniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply