Airline Business atzinīgi novērtē airBaltic sasniegto

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic ir saņēmusi starptautisko mediju atzinību par aviokompānijas līdz šim veiksmīgi realizēto ReShape plānu, kā rezultātā 2012.gada trešais ceturksnis tiek noslēgts ar 4,8 miljonus tīro peļņu, kas paver iespēju noslēgt gadu ar labāku rezultātu nekā sākotnēji paredzēts ReShape programmā.

Trešajā ceturksnī airBaltic tīrā peļņa bija 4,8 miljoni latu, un kopējais apgrozījums sasniedza 70,8 miljonus latu robežu. Periodā no jūlija līdz septembrim, airBaltic kopumā veica 13 345 lidojumus, kas ir par 17% mazāk nekā pirms gada tajā pašā periodā, un pārvadāja 920 325 pasažierus.

Šī gada sākumā airBaltic paziņoja par biznesa pārveides plānu, lai atgrieztu aviokompāniju pie peļņas un ilgtspējīgas turpmākās attīstības Ziemeļu tranzītmezglā Rīgā, kas savieno Baltijas reģionu ar galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos, Krievijā un NVS valstīs. Biznesa plāns airBaltic ReShape iezīmē aviokompānijas nākotnes attīstību, tostarp flotes modernizāciju, izmaksu optimizāciju, darbības efektivitātes paaugstināšanu, ieņēmumu palielināšanu un uzlabojumus lidojumu tīklā. Īstenojot airBaltic ReShape, aviokompānija plāno konsolidāciju par 330 miljoniem latu piecu gadu laikā – posmā no 2012.-2016.gadam. airBaltic ReShape mērķis ir atjaunot aviokompānijas pelnītspēju 2014.gadā.

Kategorija: Transports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply