Latakko – otrais lielākais auto nozares uzņēmums Latvijā

Kompānija Latakko ir ieņēmusi otro vietu Latvijas auto nozarē un 115. lielāko Latvijas uzņēmumu topā, tā liecina portāla DELFI apkopotie reitinga dati, kas veikti sadarbībā ar Crediweb.lv un balstīti uz uzņēmumu 2011.gada apgrozījumu datiem.

Pateicoties straujajai Latakko attīstībai riepu, disku, akumulatoru un eļļu vairum- un mazumtirdzniecības jomā, tās apgrozījums 2011. gadā sastādīja 29,9 milj. latu, uzlabojot 2010. gada rādītājus par 63%.

Latakko izpilddirektors Mārtiņš Stelps stāsta: „2011. gada rezultāti, kuri ļāva kompānijai ieņemt augstāku vietu lielāko Latvijas uzņēmumu reitingā, ir saistīti ar vieglo un kravas automašīnu, kā arī lauksaimniecības tehnikas riepu pārdošanas apjomu palielināšanu Baltijas reģionā. Gadu no gada arvien vairāk autoīpašnieku izvēlās mūsu pārstāvēto brendu – Pirelli, Yokohama, Hankook, Falken, GT Radial – produkciju. Šobrīd Latakko ir viens no lielākajiem riepu un autopiederumu tirgotājiem Latvijā. Turklāt uzņēmums pārliecinoši paplašina savu noieta tirgu Igaunijas un Lietuvas teritorijā. Tāpat kā pagājušogad, arī 2012. gada sākumā mēs izvirzījām sev diezgan ambiciozus mērķus un tagad pārliecinoši virzāmies uz to sasniegšanu. Mūsu plānu realizēšana – investīcijas kompānijas attīstībā 1 milj. apmērā, 40 jaunu darba vietu radīšana un apgrozījuma palielināšana līdz 39 milj. latiem – palīdzēs mums ieņemt stabilu vietu Latvijas lielāko uzņēmumu simtniekā.”

Kategorija: Transports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply