Jysk veikalu skaits pasaulē sasniedz 2000

Mājas un interjera preču tirgotāja Jysk veikalu tīkls turpina strauju attīstību visā pasaulē – oktobrī Norvēģijā atklāja 2000. Jysk veikalu, bet novembrī jauna veikala atklāšana plānota Igaunijā. Savukārt Latvijā un pārējās Baltijas valstīs turpinās jau esošo Jysk veikalu rekonstrukcija atbilstoši jaunajai preču izkārtojuma un dizaina koncepcijai.

2005. gadā Jysk veikalu skaits visā pasaulē sasniedza 1000, un pēdējos septiņos gados Jysk veikalu skaits ir piedzīvojis īpaši strauju attīstību – veikalu skaitu ir izdevies dubultot līdz 2000. Nākamais uzņēmuma mērķis ir tuvāko 10 līdz 15 gadu laikā atkal dubultot veikalu skaitu, sasniedzot jau 4000 veikalus. Šobrīd Jysk strādā jau 34 četrās valstīs, nodarbinot vairāk nekā 17 tūkstošus cilvēku, un katru nedēļu tiek atklāti divi līdz trīs jauni veikali.

Līdzšinējos Jysk panākumus raksturo ne vien spēja piedāvāt mājas un interjera preces par pieejamu cenu, bet arī gatavība atklāt arvien jaunus veikalus tuvāk saviem klientiem. Jysk veikali ir izvietoti ne vien lielpilsētās, bet arī reģionos, lai klientiem, kuri novērtē cenas un kvalitātes attiecības, būtu pēc iespējas ērtāk piekļūt daudzveidīgajam mājas un interjera preču sortimentam. Piemēram, Latvijā Jysk veikali strādā ne vien Rīgā, bet arī Jelgavā un Liepājā.

Par godu 2000. Jysk veikala atklāšanai visās valstīs pircējiem būs pieejami īpaši akciju piedāvājumi, kā arī loterijas, kurās klientiem būs iespējams laimēt līdz pat 2000 eiro.

Baltijas un Balkānu reģiona grupā, kas tiek vadīta no Latvijas, lielākais veikalu skaits šobrīd ir Rumānijā – 14 Jysk veikali, savukārt Latvijā un Lietuvā ir pa desmit Jysk veikaliem, Igaunijā – septiņi, bet Bulgārijā – trīs veikali.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply