„Maxima” veikalos pircēji Ziedot.lv projektam „Laimīgai Latvijai” ziedojuši vairāk nekā 32 000 latu

Septiņu mēnešu laikā kopš projekta sākuma martā „Maxima” veikalos visā Latvijā labdarības projektam „Laimīgai Latvijai” ziedojumu kastītēs cilvēki ir saziedojuši 32 160 latu, kas ir nozīmīga palīdzība grūtībās nonākušajiem. Izmantojot arī, piemēram, pa ziedojumu tālruni un bankas pārskaitījumos saziedotos līdzekļus, projekts „Laimīgai Latvijai” sniedzis atbalstu 48 grūtībās nonākušām ģimenēm visā Latvijā. Visaktīvākie ziedotāji pie veikalu kasēm bijuši Rīgas, Jelgavas, Daugavpils un Liepājas iedzīvotāji.

Paši aktīvākie ziedotāji bijuši vidzemnieki, kuri veikalos saziedojuši 20 733 latus. Liela ziedotāju aktivitāte vērojama arī Zemgalē, kur savākti 4 327 lati, Kurzemē – 3 397 lati un Latgalē, kur labdarības projektam „Laimīgai Latvijai” ziedoti 3 702 lati. Kā ierasts, „Maxima” pircēji lielākās summas labdarībai ir atvēlējuši Rīgā, kur kopumā veikalos savākti 13 496 lati.

Ar ziedojumu aktivitāti izcēlušās arī vairākas pilsētas, piemēram, Jelgavā ziedots 2 701 lats, Daugavpilī – 1 726 lati un Liepājā – 1 622 lati. Tāpat aktīvi labdarības projektu „Laimīgai Latvijai” atbalstījuši Jūrmalas, Valmieras, Rēzeknes, Ogres, Cēsu, Madonas, Limbažu, Ikšķiles, Tukuma, Saldus un Aizkraukles pilsētu iedzīvotāji, kur katrā pilsētā ziedojumu summa pārsniedz vismaz vienu tūkstoti latu.

„Lai arī ziedojumu kastītes pie veikalu kasēm šķiet ierasts veids, kā palīdzēt grūtībās nonākušajiem, praksē esam pārliecinājušies, ka tas ir viens no efektīvākajiem ziedojumu pieņemšanas veidiem. Pēc līdzekļu apjomiem kastītēs varam secināt, ka cilvēki pie tā ir pieraduši un šis ziedošanas veids veikala apmeklētājiem liekas ērts. Tāpēc plašais lielveikalu tīkls „Maxima” visā Latvijā un galvenokārt veikalu pircēji ir nozīmīgs partneris palīdzības sniegšanā labdarības projektam „Laimīgai Latvijai”, par ko varam vien no sirds pateikties visu grūtībās nonākušo vārdā. Turklāt ar šo ziedojumu veidu esam savākuši teju trešdaļu no kopējā līdzekļu apjoma, kas pārsniedz 100 000 latu,” skaidro Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

Pateicoties „Laimīgai Latvijai” ziedojumu kastītēs savāktajiem līdzekļiem, palīdzība ģimenēm, bērniem invalīdiem, sirmgalvjiem, daudzbērnu ģimenēm un citiem grūtībās nonākušajiem ir nodrošināta dažādās vietās Latvijā. Lai arī palīdzība ir sniegta jau 48 ģimenēm un teju 200 cilvēkiem, pašlaik Ziedot.lv projekta ietvaros tiek strādāts vēl ar 13 ģimenēm.

Kā iepriekš ziņots, labdarības projekta „Laimīgai Latvijai” ietvaros grūtībās nonākušajiem iedzīvotāji var palīdzēt vairākos veidos – ziedot naudu kastītēs pie „Maxima” veikalu kasēm, ar pārskaitījumu Ziedot.lv mājas lapā, iegādājoties īpašus garšvielu traukus „Maxima” veikalos vai Ziedot.lv birojā, kā arī zvanot pa ziedojumu tālruni. Kopumā kopš projekta sākuma pusgada laikā iedzīvotāji projektam ir ziedojuši 101 523 latus.

Kategorija: Sabiedrība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply