Labo darbu nedēļa ir sākusies

Ar Labo darbu sienas uzstādīšanu TC “Origo” un VAS „Latvijas Dzelzceļš” centrālajā zālē, 22.oktobrī tika atklāta Labo Darbu Nedēļa 2012.

Akcijas organizatori – Palīdzēsim.lv – kopā ar Jaņa Rozentāla Rīgas mākslas vidusskolas studentiem, ritma grupa „Pulse effect”, akcijas sadarbības partneriem un atbalstītājiem uzstādīja Labo darbu sienu un uzskatāmi parādīja klātesošajiem tās darbības principus. Labo darbu siena TC “Origo” un VAS „Latvijas Dzelzceļš” centrālajā zālē atradīsies visu akcijas laiku, un uz tās visus savus paveiktos labos darbus īpaši aicināti atzīmēt tie Latvijas iedzīvotāji, kuriem ikdienā nav iespējas lietot interneta vidi.

Labie darbi, kurus Labo darbu nedēļas laikā veiks akcijas organizatori kopā ar saviem sadarbības partneriem un atbalstītājiem:

23. oktobrī Labo darbu spēle!

Arēnā Rīga norisināsies KHL spēle starp Dinamo Rīga un Traktors Čeļabinska komandām, kas vienlaikus plānota kā Labo darbu spēle. Pasākuma ietvaros norisināsies vairākas aktivitātes: grupas „Musiqq”, dziedošo dvīņu – māsu Drozdoviču, Bauskas Bērnu un jauniešu vokālās studijas „Miljons” priekšnesumi, viktorīnas, kopējas gleznas veidošana mākslinieka Jāņa Anmaņa vadībā, kuras tapšanā tiek aicināts piedalīties ikviens interesents un hokeja labdarības idejas atbalstītājs.
Labo darbu nedēļas kontā nonāks daļa no prēmijas, ko Dinamo Rīga komanda saņēma par LDz kausa turnīrā izcīnīto 1.vietu. Šis spēlētāju ziedojums ir nozīmīgs atbalsts “Palīdzēsim.lv” aprūpē esošo bērnu un jauniešu veselības uzlabošanai un sociālā riska mazināšanai.

Labo darbu spēli klātienē vērot būs iespēja vairāk kā 200 bērniem no Carnikavas speciālās internātskolas, Sociālās aprūpes centra „Teika” un Raiskuma speciālās internātskolas. Šo notikumu bērni gaida ar īpašu prieku!

24. oktobrī

Kopā ar radošo apvienību jauniešiem „Trepes” akcijas organizatori viesosies Rīgas Sociālās aprūpes centrā “Mežciems”. Sadarbībā ar radošo darbnīcu – galeriju “Lolitas skapis” tiks rīkotas dažādas radošās meistarklases. Aprūpes centra iemītniekus apciemos Baltie Pireneju suņi, kā arī par muzikālu pārsteigumu gādās dziedātāji Vita Baļčunaite, Dzintars Čīča, Kaspars Antess un Andris Daņiļenko.

24.oktobra pēcpusdienā Palīdzēsim.lv aprūpē esošie jaunieši dosies uz restorānu/picēriju „Vairāk saules”, lai tur apgūtu māku gatavot picas.

26.oktobrī

“Bikram Yoga Riga” Ventspils ielas studija rīkos labdarības nodarbību. Ieeja par ziedojumiem gan esošajiem, gan jaunajiem apmeklētājiem. Saziedotie līdzekļi tiks novirzīti Palīdzēsim.lv aprūpē esošo bērnu un jauniešu ceļa izdevumu segšanai, apmeklējot labo darbu veikšanas pasākumus Labo darbu nedēļas laikā.

27.oktobrī

Noslēguma pasākums, apvienos 100 bērnus un jauniešus no dažādām sociālajam riskam pakļautajām grupām, lai pavadītu dienu aktīvi, pildot dažādus uzdevumus, piedaloties stafetēs un izklaidēs, tādejādi sniedzot pozitīvas emocijas un jaunu pieredzi šo bērnu un jauniešu ikdienā. Diena būs pilna pārsteigumiem un aizraujošiem notikumiem.

Atgādinām, ka visā Latvijā nedēļas garumā no 2012.gada 22. – 28.oktobrim tiks atzīmēta Labo darbu nedēļa, kuras laikā ikviens tiek aicināts sniegt palīdzību līdzcilvēkiem un vairot palīdzēšanas kultūru valstī. Akciju organizē labdarības organizācija Palīdzēsim.lv un uzņēmums LDE group, un tās mērķi ir aizsāktās palīdzēšanas kustības popularizēšana un izvēršana, cilvēku rosināšana uz savstarpēju atbalstu, tādējādi vairojot pozitīvos mirkļus gan devējiem, gan saņēmējiem, un projekta pārvēršana par tradīciju. Šogad īpaša vērība tiks pievērsta pensionāru un vientuļo veco cilvēku atbalstam, kuriem liela vērtība ir kopā būšana vai palīdzība mājas darbos.

Kategorija: Sabiedrība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply