Par populāru dāvanu svētkos kļuvusi iespēja apmeklēt „Vakariņas tumsā”

Kā liecina restorāna „Olīve” pārdošanas apjomi, pēdējo mēnešu laikā pieaugusi to cilvēku interese, kas saviem draugiem, radiem vai mīļotajiem pasniedz ekskluzīvu dāvanu – „Vakariņas tumsā”, tādējādi dodot iespēju svētkus padarīt neaizmirstamus un piešķirt tiem īpašu nozīmi.

„Uzzinājām par šādu iespēju tieši brīdī, kad nevarējām izvēlēties, ko draugiem dāvināt kāzu jubilejā. Kā sniegs uz galvas – „Vakariņas tumsā”. Draugi bija ļoti priecīgi par dāvanu, apkalpošanu un šādu iespēju, ka mūsu jubilejā arī uzdāvināja šādu iespēju izbaudīt gardas vakariņas pilnīgā tumsā,” atzīst Liene Mākone no Jūrmalas.

„Vakariņas Tumsā” ir unikāls projekts, kura laikā apmeklētājiem tiek dota iespēja iepazīties ar ļoti neikdienišķu un, pavisam noteikti, neaizmirstamāko pieredzi savā mūžā.

Viesiem pilnīgā tumsā tiek piedāvāts nobaudīt otros ēdienus, desertus un dzērienus, izslēdzot savu galveno maņu – redzi, un paspilgtinot atlikušās maņas – dzirdi, tausti, smaržu un garšu. Apmeklētājus apkalpo viesmīļi, kuri ir aprīkoti ar speciālajām nakts redzamības brillēm.

„Draudzenei uz jubileju uzdāvināju iespēju apmeklēt „Vakariņas tumsā”, jo gribējām ikdienu padarīt savādāku, kā arī saprast par ko cilvēki tik daudz runā. Aizgājām, pamēģinājām un bijām sajūsmā! Tādas emocijas kā tajā vakarā sen nebijām jutuši un šis vakars padarīja mūsu attiecības vēl labākas,” stāsta Edgars Pabērzs no Rīgas.

Projekta koncepcijas pirmsākumi meklējumi 1999. gadā Šveicē, kad Cīrihes ministrs Džordžs Spīlmens, būdams neredzīgs, nolēma atvērt restorānu, kurā strādāja cilvēki ar redzes traucējumiem un apmeklētājiem tika piedāvāts nobaudīt ēdienu ar aizsietām acīm.

„Vakariņas Tumsā” pašlaik tiek veiksmīgi praktizētas tādās pasaules valstīs kā ASV, Austrālija, Francija, Anglija, Lietuva u.c. un jau no pagājušā gada nogales šis ekskluzīvais piedzīvojums ir pieejams arī Latvijā.

Vakariņas restorānā „Olīve” notiek katras nedēļas trešdienas vakarā 19:00 (iepriekšēja rezervācija obligāta), kā arī ir iespēja vienoties par šī pasākuma norisi Jums un mums piemērotā laikā.

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply