Tele2 klientu skaits 3.ceturksnī pieaudzis par 20 264

Mobilo sakaru operatora Tele2 klientu skaits 2012.gada 3.ceturksnī, tāpat kā iepriekšējā ceturksnī, turpināja pieaugt un sasniedza 1 041 700. Tāpat Tele2 uzrādīja apgrozījuma stabilizēšanos un nemainīgi augstu rentabilitāti 34,3% apmērā, kas veicina turpmāku uzņēmuma attīstību.

Tele2 apgrozījums šā gada 3.ceturksnī veidoja 21,6 miljonus latu, kas ir par 2,9% mazāk, salīdzinot ar to pašu periodu pērn. Kopumā šī gada pirmajos trīs ceturkšņos Tele2 apgrozījuma rādītāji norāda uz pakāpenisku stabilizēšanos (1.ceturksnī bija par 9% mazāk un 2.ceturksnī – par 7%, salīdzinot ar attiecīgajiem ceturkšņiem 2011.gadā). Tele2 peļņa no pamatdarbības jeb EBITDA samazinājās par 2,7% un veidoja 7,4 miljonus latu.

Tele2 valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs: “Lai arī mobilo sakaru nozarē konkurence nav nekas jauns, trešajā ceturksnī tā bija īpaši asa – parādoties jauniem bezlimita tarifu plāniem, cīņa par klientiem būtiski pieauga. Priecājamies, ka paaugstinātas konkurences apstākļos Tele2 uzrādīja labus rezultātus – pozitīvas tendences finanšu sniegumā un būtiski lielāku klientu skaitu. Tāpat esam gandarīti, ka šogad veiksmīgi iesākām un nākamgad pabeigsim daudzmiljonu tīkla infrastruktūras modernizācijas projektu. Vidzeme ir pirmais reģions, kurā lielākā daļa iedzīvotāji jau tagad var baudīt vēl kvalitatīvāku un ātrāku mobilo internetu ar plašāku pārklājumu, kā arī augstāko balss sakaru kvalitāti.”

Tele2 tīkla infrastruktūras nomaiņa ir lielākais un nozīmīgākais projekts uzņēmuma darbības laikā Latvijā. Pirmais reģions, kurā pašlaik tiek mainīta Tele2 tīkla infrastruktūra, ir Vidzeme. Pēc tam Tele2 veiks tīkla maiņu Latgalē, Zemgalē un Kurzemē, savukārt nākamgad Tele2 modernizēs tīklu Rīgā, Jūrmalā un Saulkrastu un Tukuma novados. Tīkla modernizācija nozīmē, ka Tele2 ne tikai ievieš jaunākās tehnoloģijas tīkla darbības nodrošināšanā, bet arī maina esošo bāzes staciju aparatūru, paralēli būvējot arī jaunās paaudzes bāzes stacijas.

Šī gada 9 mēnešos Tele2 apgrozījums bija 60,5 miljoni latu un EBITDA – 21,5 miljoni latu.

Tele2 12 darbības gadu laikā valstij nodokļos samaksājis 163 miljonus latu un kopējie kapitālieguldījumi sasnieguši 157 miljonus latu. Tele2 ir tirgus līderis balss klientu skaita ziņā. Tāpat Tele2 ir klientu uzslavētākais uzņēmums mobilo sakaru nozarē.

Kategorija: TECH
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply