“Gods kalpot Rīgai” kongresā lems par piedalīšanos pašvaldību vēlēšanās

Sestdien, 20.oktobrī pl.10.00 Mazajā ģildē, Amatu ielā 3/5, notiks partijas “Gods kalpot Rīgai” kongress, kurā lems par partijas gatavošanos un dalību gaidāmajās 2013.gada Rīgas domes vēlēšanās.

Kongresā plānots pārrunāt šī brīža aktualitātes valsts un pašvaldības politiskajā dienaskārtībā, kā arī lemt par kopīgu startu pašvaldību vēlēšanās ar ilglaicīgajiem sadarbības partneriem Rīgas domē – politisko partiju apvienību “Saskaņas centrs”.

Rīgas vicemērs, partijas “Gods kalpot Rīgai” priekšsēdētājs Andris Ameriks norāda: “Kongresa lēmums būs nozīmīgs ne tikai mūsu partijai, bet tas var kļūt par jaunu pagrieziena punktu arī Latvijas politikas veidošanās tradīcijām kopumā – tā būs pirmā reize Rīgas politikas vēsturē, kad koalīcijas partneri, kuri pārstāv dažādas politiskas organizācijas, vienojas par vienota saraksta veidošanu, lai kopā piedalītos vēlēšanās. Mums ir jāizdara atbildīga izvēle starp diviem ceļiem – vai piedalīties ierastajās partiju priekšvēlēšanu “dubļu cīņās” un apkarot vienam otru, vai pateikt vēlētājiem – mēs kopā esam daudz paveikuši un arī nākamajā domes sasaukumā garantējam stabilitāti, attīstību un rūpes par ikvienu rīdzinieku”.

Kategorija: Politika
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply