Trešajā ceturksnī LMT klientu skaits pieaug par 25 tūkstošiem, apgrozījums – par 2,1 miljonu

Pateicoties nozīmīgiem jauniem piedāvājumiem, ieskaitot mobilo sakaru tirgu sapurinājušo pieslēgumu Brīvība, Latvijas Mobilajam Telefonam (LMT) 2012.gada 3.ceturksnī izdevies būtiski vairot klientu skaitu un palielināt apgrozījumu. Vasarā turpināja pieņemties spēkā trīs iepriecinošas tendences – jūtami pieauga LMT tīklā lietoto viedtelefonu skaits, norunāto minūšu daudzums un pārraidīto datu apjoms.

Šā gada trešajā ceturksnī LMT tīklu izmantojošo klientu skaits pieaudzis par 25 tūkstošiem, no kuriem lielākā daļa pārnākusi no citiem operatoriem, un šobrīd pavisam ir 1,075 miljoni. Izrāvienu lielā mērā veicinājis bezlimita pieslēgums Brīvība, kam septembrī vien pievienojās vairāk nekā 100 tūkstoši lietotāju. Šobrīd Brīvību lieto jau vairāk nekā 130 tūkstoši cilvēku, un to skaits nemitīgi pieaug.

«Iepazīstinot klientus ar pieslēgumu Brīvība, kas ļauj par fiksētu maksu bez ierobežojuma zvanīt un sūtīt īsziņas uz visiem tīkliem Latvijā, mēs cerējām, ka cilvēkiem tas patiks. Izvērtējot pagājušo ceturksni, ar gandarījumu varam secināt, ka klienti novērtējuši ne tikai jauno pieslēgumu, bet arī mūsu kampaņas viedtālruņu un mobilā interneta iepazīšanai. Nu jau gandrīz katram piektajam LMT tīkla lietotājam ir sakaru ierīce ar datora funkcijām, bet svārstīgajiem arī turpmāk gādāsim izdevīgus piedāvājumus, lai palīdzētu iepazīt viedtālruņu un mobilā interneta iespējas,» sola LMT prezidents Juris Binde.

LMT grupas apgrozījums 3.ceturksnī sasniedza 32,7 miljonus latu, kas ir par 2,1 miljonu jeb 7% vairāk nekā otrajā ceturksnī. EBITDA* peļņa gada trešajos trīs mēnešos kopā bija 10,9 miljoni latu.

Visstraujāk auguši ieņēmumi no iekārtu tirdzniecības un datu pārraides. Trīs mēnešu laikā viedtelefonu skaits LMT tīklā pieaudzis par 22 tūkstoti un tagad «gudrās» sakaru ierīces lieto 181 tūkstotis klientu. Savukārt mobilā interneta pastāvīgo lietotāju skaits palielinājies par 39%.

*EBITDA – pamatdarbības peļņa jeb peļņa pirms nodokļiem, amortizācijas atskaitījumiem un procentu maksājumiem.

Kategorija: Bizness
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply