MTG kanālu LNT un TV5 vajadzībām iegādājas 10 jaunas mašīnas

Mediju grupa Modern times group (MTG), turpinot investīcijas, kanālu LNT un TV5 vajadzībām iegādājusies desmit jaunas, modernas un zaļi domājošas automašīnas. Visi jaunie automobiļi nodoti LNT Ziņu dienesta, raidījuma Degpunktā un TV5 raidījuma Kriminal + radošo komandu lietošanai.

Mediju koncerns MTG pēc apvienošanās ar LNT grupas televīzijas kanāliem, veicis jaunas investīcijas. Šoreiz tiek runāts ne par kādas jaunas, papildinošas autorprogrammas izveidi un piepulcēšanos jau tā bagātīgajam rudens sezonas klāstam, bet gan par jaunām automašīnām. Nulle kā iegādātas desmit jaunas mašīnas, kuras nodotas LNT Ziņu dienesta, raidījuma Degpunktā un TV5 raidījuma Kriminal + radošajām komandām. Turpmāk jaunākās ziņas, neticamākie stāsti un šokējošākās atklāsmes uz LNT un TV5 raidījumu studijām tiks atvesti ar jauniem spēkratiem.

Zaļi domājošie auto
Šajā MTG investīcijā interesants un atzīmēšanas vērts ir fakts, ka visi jaunie automobiļi ir hibrīdi. Tas nozīmē, ka tie taupa enerģiju, ir ekonomiski un patērē mazāk degvielas (3.8l/ 100km), kā arī šādām automašīnām ir īpaši zems izmešu līmenis (CO2). Šādā veidā MTG ne vien runā par dabas un apkārtējās vides saudzēšanas nozīmīgumu, bet arī veic reālas darbības, lai to apliecinātu. Kā atklāj MTG TV kanālu direktore Latvijā Baiba Zūzena: „Uzņēmumi visa mūsu koncerna ietvaros ir zaļi domājoši un mēs atbalstām projektus, kas rūpējas par dabu un vidi mums apkārt. Ja raugās uz šo jautājumu filozofiski – esam šeit uz ilgu laiku un vēlamies atstāt iespējami mazākus nospiedumus dabas kopējā bildē. Tādēļ lēmums jaunos auto iegādāties hibrīdus bija loģisks un pašsaprotams.”

Kategorija: Transports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply