”LMFAO” šovu Arēnā Rīga iesildīs „Bermudu Divstūris”

Grupa „Bermudu Divstūris”, kas 11. oktobrī uzstājās amerikāņu grupas „LMFAO” koncertšova izziņošanas ballītē klubā „Coyote Fly”, sestdien radio „Capital FM” ēterā paziņoja par gaidāmo priekšnesumu „Arēnā Rīga” 2. decembrī pirms amerikāņu grupas uzstāšanās. Muzikālo šovu papildinās shuffle šovs deju studijas „Most Wanted” izpildījumā.

Hītu „Party Rock Anthem”, „Sexy And I Know It”, „Champagne Showers”, „Sorry For Party Rocking” un citu populāru skaņdarbu autoru „LMFAO” pārstāvji Redfoo un „The Party Rock Crew” ar šovu, kas papildināts ar video projekcijām, ziemas sesijas ietvaros piedāvā mūzikas un kultūras festivāls „Pestivals”.

„Mēs esam tik populāri, ka uz mūsu koncertu brauks „LMFAO”. Viņi droši vien grib dzirdēt mūsu dziesmas „Lēkā”, „Labi” un arī jauno „Disko”,” tā gaidāmo uzstāšanos ar humoru komentē Bicepss un Tricepss no „Bermudu Divstūra” atzīstot, ka ir pagodināti par iespēju iekustināt publiku pirms viena no pasaulē aktuālākajiem un pieprasītākajiem mūziķiem.

Biļetes pieejamas „Biļešu Servisa” tīklā no 16 līdz 27 latiem, stāvvietas ar „Party Rockers” fanu zonu un sēdvietas. Ieeja pasākumā no plkst. 18:00. Informācija – www.pestivals.lv. Organizē aģentūra „magicFIB” sadarbībā ar organizatoriem Igaunijā un Krievijā.

„Party Rockers” zonā aicinām ierasties party rockers tērpos un ar aksesuāriem – iedvesmu smelies „LMFAO” mūzikas video. Pie ieejas uzrādot festivāla „Pestivals 2012” aproci, ieeja „Party Rockers” zonā ar jebkuras zonas biļeti.

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply