SEB banka palielina finansējumu SIA „Silvanols” līdz 573 tūkstošiem latu

Turpinot atbalstīt zāļu ražotāja SIA „Silvanols” biznesa attīstību, SEB banka apstiprinājusi uzņēmumam izsniedzamo finansējumu par 362 tūkstošiem latu līdz 573 tūkstošiem latu. Finanšu resursi ir nepieciešami, lai palielinātu izejvielu un gatavās produkcijas noliktavu apjomus, kā arī izstrādātu jaunus produktus.

SEB bankas valdes locekle Ieva Tetere: „Silvanols ir trešais lielākais zāļu ražotājs Latvijā, kuram ir būtiska loma Latvijas ekonomikas attīstībā. Uzņēmums strauji aug, modernizē savu ražošanu un investē pētījumos, lai izstrādātu jaunus medikamentus un zāļu preparātus. Esam gandarīti, ka SEB bankas profesionāļu komanda spēj nodrošināt finanšu risinājumus, kas palīdz augt Latvijas ekonomikai un sabiedrībai tik svarīgam uzņēmumam kā Silvanols. 2011. gadā SEB banka ir piešķīrusi finansējumu Silvanols jaunu iekārtu iegādei ar mērķi ieviest jaunus produktus. Savukārt šogad ir apstiprināta jauna kredītlīnija un faktorings apgrozāmo līdzekļu palielināšanai sakarā ar apgrozījuma pieaugumu, nepieciešamību izstrādāt jaunus produktus un nodrošināt to realizāciju. Papildus ir noslēgts arī līgums par kredīta un garantijas piešķiršanu pētnieciskā projekta realizēšanai.”

Silvanols valdes loceklis Uģis Klētnieks: „ Šobrīd, kad uzņēmums turpina ieviest jaunas ražošanas tehnoloģijas, attīstīt jaunus, inovatīvus produktus un ieguldīt eksporta attīstībā, ļoti augstu novērtējam SEB bankas profesionāļu ieteikumus un bankas atbalstu jaunu projektu realizācijā.”

Kategorija: Bizness
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply