Pirmā Pennyblack veikala atklāšana Rīgā

Rīga ir papildinājusi to pasaules galvaspilsētu sarakstu, kurās durvis pircējiem ir vēris populārs itāļu sieviešu modes apģērbu un aksesuāru veikals Pennyblack. Svinīga veikala atklāšana notiks t/c Spice (Lielirbes 29) otrdien, 16. oktobrī plkst. 19:00.

PAR PENNYBLACK
Pennyblack modes zīmols ietilpst vienā no lielākajiem zīmolu holdingiem Max Mara Fashion Group. To dibināja itāliete Marija Ludviķe Maramotti 1978. gadā kā zīmolu, kas atbilst cenas/kvalitātes attiecībai. Tā iemesla dēļ, ka līdz 1978. gadam visi esošie Max Mara zīmoli piederēja augstākai modei un tie nebija pieejami plašākam patērētāju klāstam, tika pieņemts lēmums iekarot pret-a-porter nišu, saglabājot vienotu korporatīvo stilu. Un tas tika veiksmīgi panākts: šodien Pennyblack ir pazīstams visā pasaulē un ir vispopulārākais pret-a-porter zīmols dzimtajā Itālijā.

Jaunajā Pennyblack Rudens/Ziema’ 2012-2013 kolekcijā tiek piedāvātas ne tikai aktuālākās modes tendences – tās veidošanā milzīga loma pieder mūzikai. Mūzika vienmēr ir iedvesmojusi modes veidotājus: modes stilu un virzienu daudzveidība ir cieši saistīta ar mūzikas žanru daudzveidību. Šoziem Pennyblack piedāvā iespēju izveidot savu look atkarībā no jūsu mūzikas izvēles – vai tā būtu klasika, folks, būgijs, reps, disko, souls vai roks.

Svinīgā pasākumā mode un mūzika arī būs nešķirami saistīti. Viesus sagaida speciālā mūzikas programma no burvīgajām DVINES, vinila plašu skaņas no DJ Natasha Bash, pat cienasts būs muzikāli noformēts. Un protams notiks arī Pennyblack Rudens/Ziema’ 2012-2013 kolekcijas modes skate, kurā defilē ietilps krāsaino Winter Color mēteļu demonstrācija, absolūts sezonas hīts – Bohemian kolekcijas melnbaltā grafika, spilgtas un sievišķīgas interpretācijas par skotiešu rūtiņu tēmu – kolekcija TartanTwist, gaišie un dabīgie ziemeļu debesu toņi no Northern Sky kolekcijas.

Šo pasākumu apmeklēs ievērojami viesi no Itālijas: Kristīna Rekkija (Cristina Recchia) – Pennyblack mārketinga un pārdošanas nodaļas Baltijas valstīs vadītāja; Elisa Gabbija (Elisa Gabbi) – Pennyblack mazumtirdzniecības koordinatore.
Vakara vadītāja – Ketija Dombrovska.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply