SEB banka piešķīrusi 4,5 miljonu eiro finansējumu LNK Group uzņēmumiem

Uzsākot sadarbību, SEB banka ir parakstījusi līgumus par 4,5 miljonu eiro finansējuma piešķiršanu diviem holdinga LNK Group uzņēmumiem, kas pārstāv nekustamo īpašumu attīstības virzienu LNK Properties (iepriekšējais nosaukums – iQ Projects). Ilgtermiņa aizdevums 3,1 miljonu eiro apmērā piešķirts ražošanas un loģistikas kompleksa refinansēšanai un paplašināšanai, savukārt aizdevums 1,4 miljonu eiro apmērā paredzēts, lai finansētu tirdzniecības centra būvniecību Rīgā. Abi aizdevumi ir izsniegti uz 3 gadiem.

SEB bankas Nekustamo īpašumu finansēšanas pārvaldes vadītājs Viktors Bolbats: „Mēs augsti novērtējam LNK Group uzņēmumu spēju strādāt inovatīvi un veiksmīgi dažādos ekonomiskos tirgus apstākļos vairākās nozarēs. Esam pārliecināti, ka parakstītie finansēšanas līgumi ir tikai sākums ilgtermiņa un daudzpusīgai LNK Group un SEB bankas sadarbībai. LNK Properties realizējamie projekti var kalpot kā labi piemēri komerciāla nekustamā īpašuma būvniecībai un biznesa attīstībai, veicinot uzņēmējdarbību Latvijā. Papildus finansējumam, kas izsniegts iepriekš minētajiem projektiem, SEB banka ir sākusi ciešu sadarbību arī ar pārējiem LNK Group nekustamā īpašuma uzņēmumiem.”

LNK Group valdes priekšsēdētājs Artjoms Milovs: „Esam gandarīti, ka SEB banka, novērtējot holdinga iepriekšējo darbību un izprotot uzņēmuma plānus nekustamo īpašumu attīstībā, uzsākusi sadarbību ar LNK Group. Piešķirtais finansējums ļaus LNK Group izvērst divus komerciālos projektus – industriālā parka paplašināšanu un tirdzniecības centra būvniecību, tādējādi nodrošinot modernu un sakārtotu vidi, kurā citiem Latvijas uzņēmumiem attīstīt savu darbību.”

Kategorija: Bizness
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply