Kopā ar aktrisi Mariju Bērziņu un dziedātāju Jāni Stībeli notiks otrās „Izaugsmes dienas”

Skolnieku rudens brīvdienās bērni un jaunieši no visas Latvijas tiek aicināti uz „Izaugsmes dienām”, kas 30. un 31. oktobrī norisināsies Hotel Jūrmala SPA, viesnīcā, kurai rūp Latvijas bērnu un jauniešu izaugsme.

„Izaugsmes dienas” veicinās bērnu un jauniešu māksliniecisko spēju attīstību, dodot iespēju jaunatnei no visas Latvijas gūt zināšanas kā arī praktiskus padomus no vadošajiem radošās industrijas profesionāļiem.

Savā pieredzē ar jauniešiem dalīsies: Jolanta Gulbe, Voldemārs Šoriņš, Evita Zālīte, Ainārs Ančevskis, Zane Daudziņa, Jānis Stībelis, Marija Bērziņa kā arī daudzi, daudzi citi dziedātāji, aktieri, režisori, horeogrāfi, mūziķi un producenti.

Pērn dalībnieki „Izaugsmes dienās” nenovērtējamas zināšanas un pieredzi varēja gūt no tādiem Latvijā mīlētiem māksliniekiem kā Uldis Marhilevičs, Rēzija Kalniņa, Ieva Pļavniece, Andris Ērglis, Ģirts Ķesteris, Ieva Akuratere, Jānis Strazds, Maija Doveika u.c.

“Diena vai divas, kuru laikā var piedzīvot tiešām – izaugsmi, ne vien profesionāli, bet arī emocionāli, sevi bagātinot ar jaunām zināšanām, pieredzi, izraujoties no ikdienas, esot pavisam citā pasaulē. Pasaulē, kuras mērķis ir likt Tev izdarīt vairāk nekā Tu jebkad būtu spējis iedomāties, pieredzēt jaunas situācijas, jaunas lietas, kuras paveiktas paša spēkiem, zinošu pasniedzēju un lektoru uzraudzībā.”, stāsta pagājušā gada dalībniece Lāsma Vilciņa

Piedaloties projektā Latvijas jauniešiem būs iespēja saprast, kas ir tas, kas patiesi aizrauj un uzurunā, kur un kā katrs var realizēt savu radošo potenciālu. Šīs vienas vai divu dienu laikā dalībniekiem būs iespēja izmēģināt savus spēkus dziedāšanā, kustībā, pierādīt sevi aktiermeistarībā un runas nodarbībās, kā arī klātienē māksliniekiem uzdot jautājumus par iespējām attīstīt savu talantu, pievēršoties konkrētās jomas apguvei arī ārpus projekta ietvariem.

„Radoši un pasaulei atvērti cilvēki ir pasaulei atvērtas, domāt spējīgas un interesantas personības, tāpēc nāc un piedalies, lai parādītu sevi, lai aizrautu un iedvesmotu arī citus, nenokavē iespēju, viss ir pašu rokās.”, aicina projekta organizatori.

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply