Ir radīts MADARA inkubators – vieta, kur idejai pārtapt reālā produktā vai pakalpojumā

Pašmāju dabīgās kosmētikas ražotājs SIA MADARA Cosmetics, izveidojot biznesa inkubatoru, ir gatavs dalīties savās iespējās un pieredzē un atbalstīt jaunu uzņēmumu izveidi, unikālu zīmolu dzimšanu.

Līdz 2012. gada 30. novembrim jebkuram Latvijas iedzīvotājam ir iespēja izvērtēt savas idejas konkurētspēju pasaules mērogā un pieteikties tās realizācijas atbalstam MADARA inkubatorā. Atbalsts attīstības sākumā ir: droša biznesa attīstības vide vismaz 3 mēnešus; ārējo konsultāciju piesaiste (semināri, kontaktu un sadarbības partneru atrašana); materiālais nodrošinājums (aprīkotas biroja telpas un komunikācijas ierīces); finansiālais nodrošinājums līdz 3000,00 LVL apmērā. Atbalsts pieejams kā patēriņa produkta, tā pakalpojuma izstrādei, idejas realizēšanai. Atbalsta komandā būs gan MADARA Cosmetics pārstāvji, gan individuāli tiks piesaistīti mentori – citu nozaru labākie eksperti.

Kā atzīst SIA MADARA Cosmetics vadītāja un viena no MADARA inkubators dibinātājām Lotte Tisenkopfa-Iltnere: ”Atskatoties uz MADARA zīmolu kā ideju pirms sešiem gadiem un situāciju šodien – produktu eksports uz 33 pasaules valstīm, – zinām, ka unikalitāte savienojumā ar citiem veiksmīgas attīstības priekšnoteikumiem garantē nopietnu konkurētspēju arī ārpus Latvijas robežām. Mēs esam gatavi nākt ar savu pieredzi un finansiālajām iespējām, lai kopā, realizējot jaunus produktus vai pakalpojumus, veicinātu Latvijas attīstību un atpazīstamību pasaulē.”

Kategorija: Bizness
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply