Alus darītava Aldaris kļūst par LBL ģenerālsponsoru

Alus darītava Aldaris kļuvusi par Latvijas Basketbola līgas ģenerālsponsoru 2012./2013.gada sezonā. Otrdien, 9.oktobrī, svinīgi tika parakstīta abu pušu vienošanās, kuras termiņš ir viens gads ar iespēju to pagarināt. Līdz ar sadarbības uzsākšanu LBL nosaukums būs Aldaris Latvijas basketbola līga.

Latvijas Basketbola līga ar akciju sabiedrību Aldaris veiksmīgi sadarbojas jau kopš 2011.gada ziemas. Divas sezonas risinājusies akcija līdzjutējiem Trāpi un brauc, kurā ikviens ar precīziem metieniem var tikt pie jaunas automašīnas, nodrošinātas LBL spēļu translācijas internetā un LTV7, saskaņā ar Latvijas Basketbola savienības valdes lēmumu 30% no piesaistītajiem līdzekļiem novirzīti LBL klubu atbalstam, Latvijas basketbola līgas tikušas pie jaunām modernām interneta lapu versijām.

„Pēdējos gados LBL izdevies nostiprināt pozīcijas. Līgā ir palielinājies komandu un iesaistīto pilsētu skaits, pastiprinājusies sportiskā konkurence. Ar interneta un TV starpniecību LBL spēles redzamas visā Latvijā. Esam gandarīti, ka mūsu ilggadējie partneri no akciju sabiedrības Aldaris novērtējuši basketbola popularitātes potenciālu, un mūsu sadarbība turpināsies jaunā līmenī,” pēc līguma parakstīšanas uzsvēra Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins.

A/s Aldaris izpilddirektors Veli Pekka Tennila: “Augstu vērtējam to, kādā virzienā šobrīd attīstās basketbola saimniecība Latvijā. Esam gatavi mūsu sadarbību ar Latvijas basketbola savienību izvērst vēl plašāku, tādējādi sniedzot papildus ieguldījumu basketbola attīstībā. Atbalstīsim ne tikai LBL, bet arī Dubultamatieru līgu. Līdz ar šo sadarbību Aldaris turpina īstenot vienu no zīmola stratēģiskajiem mērķiem – nostiprināt uzņēmuma tēlu kā nozīmīgam sporta atbalstītājam valstī.”

A/s Aldaris atbalsts 2012./2013.gada sezonā vēl vairāk atslogos klubu budžetus, jo turpmāk LBL centralizēti segs tiesnešu ceļošanas izmaksas. LBL galvenajam tiesnesim tagad būs brīvas rokas norīkot tiesnešus uz spēlēm, neņemot vērā reģionālo principu.

Kategorija: Sports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply