Tagad ir pieejama Ex-Smokers iCoach aplikācija, kas palīdzēs atmest smēķēšanu

Eiropas Komisijas pretsmēķēšanas kampaņas “Beidz smēķēt, sāc augstāk mērķēt!” neatņemama sastāvdaļa ir veselības rīks iCoach (www.exsmokers.eu), kas tagad pieejams esošajiem un bijušajiem smēķētājiem mobilās aplikācijas veidā. Aplikācija ir pieejama gan iPhone, gan Android tālruņiem, un to bez maksas var lejupielādēt aplikāciju veikalos – App Store un Google Play.

Jaunajai aplikācijai piemīt tās pašas vērtīgās īpašības kā tiešsaistes iCoach rīkam, ieskaitot ikdienas padomus, smēķēšanas atmešanas dienasgrāmatu, progresa testus un bibliotēku ar noderīgu informāciju par veselību. Aplikācija piedāvā jaunajiem un esošajiem lietotājiem vieglu pieeju šim vērtīgajam digitālajam rīkam, lietotājam esot ceļā.

Aplikācija papildināta arī ar tādām funkcijām kā:
1. “Atrašanās vietas noteicējs”, kas, izmantojot Foursquare servisu, ļauj lietotājiem pārveidot savas ierastās smēķēšanas vietas par vietām, „brīvām no tabakas dūmiem”;
2. inovatīva un praktiska “Trauksmes poga”, kas piedāvā tūlītēju uzmundrinošu padomu par smēķēšanas atmešanu, lai palīdzētu lietotājiem pārvarēt vēlmi uzsmēķēt, kad tas ir visvairāk nepieciešams.

Bezmaksas veselības veicināšanas rīks iCoach izstrādāts, balstoties uz jaunāko pētījumu rezultātiem, praktiskās klīniskās pieredzes, psihologu un komunikāciju ekspertu pieredzes. Tas pieejams Eiropas Savienības 23 oficiālajās valodās, un cīņai ar smēķēšanu to izmanto jau vairāk nekā 250 000 lietotāju visā Eiropā.

Nesenais pētījums par iCoach efektivitāti, palīdzot cilvēkiem atbrīvoties no smēķēšanas ieradumiem, parāda, ka 40% reģistrēto lietotāju jau pēc trim mēnešiem raksturoja sevi kā bijušos smēķētājus, savukārt vairāk nekā 33% pētījuma dalībnieku ir pavirzījušies uz priekšu par vienu posmu. Tikai 2,8% pētījuma dalībnieku bija atkāpušies par vienu posmu atpakaļ.

Smēķētāji, kas reģistrējas šī rīka lietošanai, tiek iekļauti smēķēšanas atmešanas procesa vienā no pieciem posmiem, atbilstoši aizpildītajai anketai par smēķēšanas paradumiem. Pirmajā posmā tiek iekļauti smēķētāji, kuri nevēlas atmest smēķēšanu, bet pēdējā – tie bijušie smēķētāji, kuri ir atmetuši smēķēšanu pirms vairāk nekā sešiem mēnešiem. iCoach ved katru cilvēku pa individuālu un viņam īpaši pielāgotu ceļu uz dzīvi, kas ir brīva no tabakas dūmiem.

Kategorija: TECH
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply