Astrologs Kristaps Baņķis: Es esmu pret jebkāda veida kreditēšanu tuvākajos divos ar pusi gados

Zvaignes un planētu ciklu kustība liek noprast, ka visa veida kreditēšanas saistības, kuras cilvēki uzņemsies nākamo divu ar pusi gadu laikā nesīs viņiem smagus pārbaudījumus un grūtības, tādēļ kreditēšana būtu jāsamazina līdz minimumam, apgalvoja astrologs Kristaps Baņķis sarunā ar žurnālistu Ivo Kiršblatu, pirmdien Rīga Radio notikušajā raidījumā Ciemos Rīgā. Viņš piebilst arī to, ka tieši 2013. gads nesīs sev līdzi pārmaiņas arī banku sistēmā, kuru laikā bankas apvienosies vai arī pazudīs.

Kristaps Baņķis piebilda, ka arī pasaules gala šogad nebūs, tomēr nākamais gads būs pārmaiņu laiks. Astrologi novēro, ka 2013. gadā Saules aktivitāte būs īpaši augsta, tas izraisīs traucējumus elektroenerģijas padevē, kas ietekmēs arī interneta nodrošināto datu pārraidi. Šie apstākļi raisīs paniku cilvēkos un rosinās viņus mainīt savu domāšanu un dzīvesveidu.
Tieši Skorpiona laiks, kas iestājas jau šinī nedēļā, var atnest pārmaiņas arī cilvēku intīmajā dzīvē. Tas būs sarežģīts periods, kad ikviena situācija prasīs iedziļināšanos un tās izpratni līdz pašiem pamatiem.

Rīga Radio studijā kopā ar Kristapu Baņķi viesojās arī viņa kolēģe Rita Riekstiņa. Intervijā abi viesi, pamatojoties uz savām astrologu zināšanām, runāja plašāk par to, kā pilnmēness un planētu stāvoklis ietekmē cilvēkus un viņu rīcību. Studijas viesi pastāstīja plašāk arī par horoskopiem, to veidošanu un patiesumu, kā arī diskutēja par noteiktu horoskopa zīmju saderību.

Abi astrologi uzsvēra arī to, ka horoskopi, kas tiek publicēti avīzēs un portālos, ietver sevī tikai 33% patiesības, jo, lai cilvēks varētu uzzināt savu patieso horoskopu, viņam ir jādodas pie astrologa un jāveido tas individuāli.

Kategorija: Sabiedrība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply