AS Premia šovasar pārdevusi vairāk nekā astoņus miljonus saldējumu

Aktīvajā saldējuma tirdzniecības sezonā AS Premia FFL Latvijas tirgū, kā plānots, pārdevusi vairāk nekā astoņus miljonus saldējumu.

“Saldējums ir segments, kurā ražotājam nemitīgi jāpiedāvā kas jauns. Veiksmīga Premia un Klasika saldējuma garšu izvēle, kā arī dažādas uzņēmuma aktivitātes veicinājušas, ka šajā salīdzinoši vēsajā vasarā esam pārdevuši gandrīz par miljonu vairāk saldējumu nekā pērn. Sabiedrība kļūst aizvien izglītotāka, tādēļ priecājamies, ka pircēju vidū iecienītāks kļūst krējuma saldējums. Daudziem tieši šī veida saldējums atsauc atmiņā arī bērnību. Tāpat cilvēki bieži vien ir noguruši gatavot laikietilpīgus desertus, vai tādam darbam ir pārāk maz laika, tādēļ izvēle biežāk ir par labu skaisti noformēta saldējuma pasniegšanai vai saldējuma kokteiļu gatavošanai. Līdz ar to paredzam, ka līdzās citiem mūsu ražojumiem iecienīti kļūs Klasika jaunais saldā krējuma Ābolu plombīra un Plūmju plombīra saldējums ģimenes iepakojumā,” stāsta AS Premia FFL valdes priekšsēdētājs Andis Kļaviņš.

Izvērtējot saldējuma tirdzniecības sezonu, AS Premia FFL secina, ka karstākajā laikā īpaši palielinājās aukstā kāruma pārdošanas apjomi tūristu iecienītās vietās, piemēram, Rīgā, Jūrmalā, Siguldā un citviet. Tāpat nav bijis viegli aprēķināt, cik daudz saldējuma ik reizi piegādāt pilsētu svētkos, liela mēroga kultūras un sporta pasākumos, kuros šogad AS Premia FFL bija plaši pārstāvēta ar Premia, Klasika saldējumu. Atsevišķās reizēs vajadzējis piegādāt vēl papildus.

AS Premia FFL vasaras nogalē priecājās kopā ar piecpadsmitgadīgā rīdzinieka Ingmāra Pozņaka ģimeni, kuram saldējuma Klasika loterijā izdevās iegūt restaurētu, koši sarkanu automašīnu Volga jeb GAZ 24. Atsaucība no visdažādākā vecuma dalībniekiem visā Latvijā bija liela, un uzņēmums izvērtēs iespēju vērtīgu balvu piedāvāt arī nākamajā aktīvajā saldējuma sezonā. Turklāt šī nebija vienīgā loterija, bet atsevišķas rīkotas arī sadarbībā ar lielākajiem tirdzniecības tīkliem Maxima, RIMI.

Tāpat uzņēmumam augot, šis ir pirmais gads, kad rasts veids kā iesaistīties dažādās labdarības aktivitātēs. No tām šogad ievērojamākās bija Latvijas Neatkarīgās televīzijas rīkotā Labestības diena, jūnijā sadarbībā ar TV3 tika savākti līdzekļi Latvijas bērnu SOS ciematu vasaras nometņu organizēšanai. AS Premia FFL ar pārtiku šo ciematu ģimenes atbalsta regulāri, jāatzīmē, ka šogad paredzēti vēl vairāki labi darbi.

AS Premia FFL Latvijas tirgū šogad piedāvātie jaunumi bija bija Klasika Gotiņa krējuma saldējums, Klasika krējuma saldējums ar iebiezināto pienu un magoņu sēkliņām vafeļu glāzītē, Klasika krējuma saldējums ar sarkano jāņogu ievārījumu un Klasika krējuma saldējums ar plūmju piedevu vafeles konusā, Premia jogurta saldējums ar persiku pildījumu vafeles glāzītē, Premia Vaniļas krējuma saldējums ar jogurta garšas glazūru un arbūza garšas ledu un Lielais Kristaps – vaniļas plombīrs šokolādes garšas glazūrā uz kociņa, kā arī saldējumu no īstas augļu sulas – Gutta.

Kategorija: Pārtika
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply