Ar Agneses Kleinas dzimšanas dienu un sarunām par modi aizvadīta „TRY cafe“ otrā diena

Otrdiena, 2.oktobris pirmajā pop-up kafejnīcā jauniešiem „TRY cafe” tika aizvadīta modes zīmē kopā ar blogeri Agnesi Kleinu. Vakara sākumā no kafejnīcas tika translēta „Rīga Radio” tiešraide, kurā Agnese kopā ar savām sarunas biedrēm pārrunāja dress code jautājumus. Savukārt pēc Agneses dzimšanas dienas tortes notiesāšanas jaunieši uz līdzpaņemtajiem krekliņiem varēja iegūt modes blogeres radītās stilīgās apdrukas.

Uz sarunu DNB bankas pop-up kafejnīcā jauniešiem Agnese Kleina bija aicinājusi etiķetes speciālisti Irmu Kalniņu un modes dizaineri, stilisti Indru Salceviču, ar kurām kopā pārrunāja aktualitātes modē un dažādām situācijām atbilstošus dress code. Īpaši bija ne tikai tas, ka jaunieši klātienē varēja klausīties šo diskusiju, bet arī tas, ka šāda tiešraide ārpus radio telpām notika pirmo reizi „Rīga Radio“ raidījuma „Mirkļa vājums“ pastāvēšanas laikā.

Par godu DNB bankas „TRY cafe“ Agnese Kleina jauniešiem bija arī radījusi trīs īpašus dizainus, ko jaunieši turpat kafejnīcas telpās varēja ar sietspiedes metodi iegūt uz saviem līdzpaņemtajiem krekliņiem. Kafejnīca otrdienas vakarā bija arī ziedu un sveicēju pildīta, jo Agnese 2. oktobrī svinēja savu apaļo jubileju.

Nemainīgi katru dienu no plkst. 15.00 kafejnīcā ir iespēja nobaudīt arī īpašu un daudzveidīgu ēdienkarti. Gardēži pusdienās vai vakariņās varēs izgaršot gardu ķirbju zupu, pastu ar baravikām, zaļos salātus, sviestmaizes ar cūkgaļu un baravikām, ceptu baklažānu, bumbieri dzērveņu mērcē un citus neierastus ēdienus.

„TRY cafe“, kas atrodas Rīgā, Blaumaņa ielā 27, jauniešus uzņems tikai šonedēļ – līdz 7.oktobrim.

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply