Tele2 uzņēmumiem piedāvā iPhone 5 par 600 latiem

Latvijā par jauno Apple viedtelefonu iPhone 5 ir liela interese – par tā iegādes iespējām Tele2 jautā gan uzņēmumi, gan privātpersonas. Interesanti, ka, salīdzinot ar iepriekšējo iPhone modeli, par iPhone 5 ir lielāka ažiotāža un interese.

Tele2 komercdirektors Jānis Spoģis: “Esam priecīgi, ka, tāpat kā pērn ar iPhone 4s, arī šogad mūsu klienti ir vieni no pirmajiem Latvijā, kuri jau lieto iPhone 5. Kopumā vislielāko interesi par iPhone 5 izrāda tieši uzņēmumu vadītāji. Atsauksmes par jauno Apple viedtelefonu no klientiem ir ļoti pozitīvas, un iPhone, līdzīgi kā citi augstas klases viedtelefoni, tiek plaši izmantoti gan darba vajadzībām, gan izklaidei. Mums ir ļoti svarīga klientu apmierinātība, tāpēc arī turpmāk nodrošināsim klientu vēlmēm atbilstošus mobilo sakaru pakalpojumus un produktus.”

Kompānijas Apple viedtelefoni un planšetdatori nav pieejami Tele2 publiskajā piedāvājumā, jo Tele2 nav oficiālais Apple produkcijas izplatītājs Latvijā. Taču augsta klientu apkalpošanas kvalitāte ir Tele2 prioritāte, tāpēc Tele2 vienmēr meklē risinājumus, kas atbilst klientu vajadzībām. Tas nozīmē, ka, ja kāds Tele2 klients vēlas lietot telefonu, kas nav Tele2 piedāvājumā, mobilo sakaru operators palīdz to iegādāties – Tele2 kā starptautiskam uzņēmumam ir laba sadarbība ar Eiropas telefonu distributoriem, kas nodrošina jebkura telefona pieejamību.

Tele2 korporatīvajiem klientiem (uzņēmumiem), slēdzot līgumu uz diviem gadiem, ir pieejamas divas iPhone 5 iegādes iespējas: pirkt uzreiz par pilnu cenu Ls 599 apmērā vai veikt pirmo iemaksu Ls 99 apmērā ar ikmēneša maksājumu no Ls 21,95 atkarībā no izvēlētā tarifu plāna (ar kuru kopā klients ņem viedtelefonu). Arī privātpersonas var interesēties par iespējām iegādāties iPhone 5 Tele2 klientu apkalpošanas centros visā Latvijā, un Tele2 katru pieprasījumu izskatīs individuāli.

Kategorija: TECH
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply