Piesaki savu skolotāju braucienam ar formulu „Skolotāju dienas adrenalīns”

Par godu skolotāju dienai, 5. oktobrī, DāvanuServiss.lv 15 mīlētākajiem skolotājiem dos iespēju izbraukt ar īstu sacīkšu formulu. Līdz 3. oktobrim ikvienam ir iespēja pieteikt savu skolotāju braucienam Biķernieku autosporta trasē, tādējādi viņiem veltītajos svētkos dāvinot neaizmirstamu, adrenalīna pilnu piedzīvojumu.

Pieteikt savu skolotāju (esošo, bijušo) var rakstot uz skolotaja.adrenalins@gmail.com. Pieteikumā jānosūta skolotāja fotogrāfija, kontaktinformācija, kā arī īss stāsts par to, kādēļ tieši šis skolotājs būtu jānodrošina ar adrenalīna devu visam mācību gadam. No visiem iesūtītajiem pieteikumiem, izvēlēti tiks 15 – tie, kuri iedvesmojuši visvairāk.

„Katram no mums ir kāds mīļš skolotājs, treneris, pasniedzējs, mākslas pulciņa vadītājs vai bērnudārza audzinātājs, kurš mūs ir iedvesmojis un tādēļ ir pelnījis īpašu, neaizmirstamu sveicienu skolotāju dienā. Tādēļ mēs aicinām ikvienu pateikt „PALDIES” savam skolotājam un pieteikt viņu neaizmirstamam braucienam ar formulu, lai arī viņam visu nākamo mācību gadu būtu ko atcerēties,” aicina DāvanuServiss.lv mārketinga vadītāja Inese Zariņa.

Pasākumu „Skolotāju dienas adrenalīns” DāvanuServiss.lv rīko pirmo gadu. Pasākuma laikā Biķernieku trasē, profesionāla pilota vadībā 15 skolotāji no visas Latvijas varēs izbaudīt ātrumu un adrenalīnu, kā arī saņemt īpašu sveicienu no saviem audzēkņiem. Skolotāju dalība šajā pasākumā tiks iemūžināta arī fotogrāfijās un video.

Kategorija: Izglītība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply