Viasat pakalpojumi vēl tuvāk klientiem – tagad arī Tele2 apkalpošanas centros

Viasat un Tele2 veiksmīgi uzsākuši sadarbību ar mērķi būt tuvāk klientiem gan Rīgā, gan reģionos – visos 38 Tele2 klientu apkalpošanas centros (14 Rīgā un 24 reģionos) ir iespējams iegādāties Viasat pakalpojumus. Līdz ar to ikviens Latvijas iedzīvotājs var klātienē saņemt konsultācijas par televīziju, kas ietver ne tikai Viasat Sport Baltic – ekskluzīvu KHL izbraukuma spēļu pārraidītāju, bet arī labākos TV1000 filmu un Viasat dokumentālos kanālus.

„Īpašu lomu kompānijā Viasat ieņem attīstība un pilnveidošanās. Uzņēmums seko līdzi laikam – interesējas par jauniem efektīviem veidiem, kā ar piedāvātajiem pakalpojumiem un citiem jaunumiem uzrunāt esošos un potenciālos klientus. Ievērojot pieprasījumu pēc pakalpojuma, Viasat un Tele2 radās sadarbības ideja ieguldīt resursus un piedāvāt klienta vēlmēm atbilstošus pakalpojumus pēc iespējas plašāk pieejamās vietās, būt tuvāk klientiem,” stāsta Viasat vadītājs Baltijas valstīs Raivo Rosts.

“Priecājamies paziņot, ka visos Tele2 klientu apkalpošanas centros apmeklētājiem piedāvāsim vēl plašāku pakalpojumu spektru! Tagad klienti var iegādāties ne tikai mobilo sakaru pakalpojumus, jaunākos telefonus, datorus, planšetdatorus un aksesuārus, bet arī Viasat pakalpojumus. Turklāt izdarīt to saņemot ērtu, ātru un kvalitatīvu servisu uz vietas, ko Tele2 kā klientu uzslavētākais mobilo sakaru operatos Latvijā nodrošina,” saka Tele2 Mazumtirdzniecības departamenta direktors Arnis Pūciņš.

Plaša pieejamība
Tagad Viasat nodrošina pakalpojumu pieejamību ikvienam Latvijas iedzīvotājam jebkurā no 14 Tele2 klientu apkalpošanas centriem Rīgā un 24 Latvijas lielākajās pilsētās – Rīgā, Bauskā, Cēsīs, Daugavpilī, Dobelē, Jēkabpilī, Jelgavā, Jūrmalā, Kuldīgā, Liepājā, Ludzā, Preiļos, Rēzeknē, Saldū, Siguldā, Talsos, Tukumā, Valmierā un Ventspilī. Kā arī atgādinām, ka Viasat digitālo televīziju var iegādāties arī pa telefonu un internetā.

Īpašais hokeja piedāvājums
Jau šobrīd jebkurā Tele2 klientu apkalpošanas centrā ir iespējams iepazīties ar Viasat televīzijas paku plašo piedāvājumu. Viasat Sport Baltic piedāvā skatīties labākos KHL hokeja spēļu momentus, mājas un izbraukuma spēļu tiešraides. Tāpēc hokeja faniem noteikti patiks īpašais piedāvājums ar trīs reizes vairāk hokeju spēļu nekā pērn, turklāt bez pieslēguma, aprīkojuma un pirmā mēneša abonēšanas maksas. Jautājiet pēc īpašā piedāvājuma jebkurā klientu apkalpošanas centrā jau šodien!

TV kanālu klāsts
Oktobrī četros TV1000 filmu kanālos gaidāmas teju 50 filmu pirmizrādes, to skaitā šā gada Oskara balvu ieguvusī filma Pusnakts Parīzē, diviem Zelta Globusiem nominētā filma 50/50 un vairākkārtīgi nominētā Denija Boila filma 127 stundas.

Kopumā Latvijā Viasat ir 12 pašproducētie kanāli: dokumentālie – Viasat Explorer, Viasat History, Viasat Nature, filmu – TV1000, TV1000 Premium, TV1000 Action, TV1000 Russkoje kino, sporta – Viasat Sport Baltic, Viasat Motor, Viasat Motor HD, Viasat Golf, Viasat Premier League HD). Bez šiem kanāliem ir iespējams vērot arī Latvijas, Krievijas un citus ārvalstu kanālus, kuros tiek pārraidītas izcilas dokumentālas, izklaidējošas, sporta un ziņu pārraides.

Kategorija: TECH
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply