Lauris Blaus oficiāli pievienojas „VEF Rīga”

Lauris Blaus veiksmīgi izturējis pārbaudes laiku un parakstījis līgumu uz vienu sezonu ar „VEF Rīga”. Kopā ar komandu Lauris izgāja gandrīz visu pirmssezonas sagatavošanās posmu, piedaloties visās pārbaudes spēlēs.

Savas basketbolista gaitas sācis Valtera basketbola skolā (VBS) pie trenera Venta Kārkliņa. Vēlāk turpinājis spēlēt VBS pēctecī „Ķeizarmeža” sporta skolā, pārstāvot arī tās Latvijas Basketbola līgas komandu. 2009.gada vasarā no Rīgas pārcēlās uz “Ventspili”, kur nospēlēja nākamās divarpus sezonas. Pagājušās sezonas vidū Blaus pameta “Ventspili”, sezonu pabeidzot Igaunijas komandā no Valgas.

Lauris spēlējis visās Latvijas jauniešu basketbola valstsvienībās (U16, U18 un U20). Bijis arī 2007.gada Latvijas U18 valstsvienībā, kas Eiropas čempionātā izcīnīja bronzas medaļas. 2010.gadā bija Latvijas U20 komandas rezultatīvākais spēlētājs, vidēji mačā gūstot 12,5 punktus. Pērn bijis Latvijas valstsvienības kandidātos.

Lauris Blaus:
„Esmu priecīgs par iespēju spēlēt tādā komandā kā „VEF Rīga”. Iepriekšējā sezona nepagāja tik veiksmīgi, kā pats vēlējos, tāpēc šosezon esmu apņēmības pilns pierādīt sevi no labākās puses. Esmu gatavs cīnīties par trenera uzticību un spēles laiku.”

Kategorija: Sports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply