Latvijā koordinēs Carlsberg darbību Baltijā

Ar 1. oktobrī alus darītavai Aldaris būs jauns izpilddirektors Veli Pekka Tennila, kurš vienlaicīgi pildīs arī Carlsberg Baltic izpilddirektora pienākumus. Tādējādi Latvija kļūs par centrālo vietu, no kuras tiks koordinēti un vadīti arī Carlsberg Grupas uzņēmumi Igaunijā (Saku) un Lietuvā (Svyturys Uteno Alus).

Līdzšinējais Aldara izpilddirektors Tomass Kure Jakobsenes nodod savas funkcijas jaunajam vadītājam, jo ir pabeidzis viņam uzticētos uzdevumus – izveidot jaunu uzņēmuma stratēģiju un struktūru, sagatavojot uzņēmumu turpmākai izaugsmei.

Uzņēmumā ir pārstrukturizēta departamentu darbība, lai to sadarbība būtu vēl efektīvāka, kā arī klientiem tiktu nodrošināts vislabākais serviss. Aldaris ir skaidri arī definējis uzdevumus, lai sasniegtu savus vidējā termiņa mērķus 2015. gadā.

A/s Aldaris izpilddirektors Veli Pekka Tennila: „Baltijas valstu tirgus man ir ļoti labi zināms, jo šajās valstīs strādāju četrus gadus. Pēdējā gada laikā esam smagi strādājuši, lai izveidotu jaunu uzņēmumu stratēģiju un struktūru, un šobrīd Carlsberg Grupas alus darītavas Baltijā ir sakārtotas tā, lai tās uzsāktu jaunu attīstības ceļu. Šīs pārmaiņas bija svarīgas, jo ekonomiskā krīze bija atstājusi zināmu ietekmi uz uzņēmumu darbību un bija nepieciešams pārstrukturizēt darbu, lai varētu veiksmīgi strādāt ilgtermiņā. Domāju, ka padarītā darba augļus mēs varēsim baudīt tuvāko pāris gadu laikā.”
Līdz šim Veli Pekka Tennila bija Carlsberg Grupas Baltijas valstu mārketinga un pārdošanas viceprezidents. No 2008. līdz 2011. gadam V.P.Tennila darbojās alus darītavas Saku izpilddirektora amatā, bet pirms darba Baltijā viņš ieņēma vairākus vadošus amatus Sinebrychoff alus darītavā Somijā.

Kategorija: Bizness
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply