2. decembrī Arēnā Rīga – LMFAO

Viena no pasaulē aktuālākajām un pieprasītākajām grupām „LMFAO” no ASV 2. decembrī sniegs šovu „Arēnā Rīga”. Biļetes pieejamas „Biļešu Servisā” no 16 latiem.

2 gados nominēti MTV, Billboard, Grammy 36 kategorijās, no tām uzvarējuši apmēram pusē, hītu „Party Rock Anthem”, „Sexy And I Know It”, „Champagne Showers”, „Sorry For Party Rocking” un citu skaņdarbu autori, deju kustības shuffle popularizētāji duets „LMFAO” 2012. gadā savas pagaidām vienīgās turnejas „Sorry For Party Rocking Tour” ietvaros apceļojuši visu pasauli. 2. decembrī, nedaudz vairāk kā divus mēnešus pēc paziņošanas par gaidāmo grupas izjukšanu, uzstāsies Latvijā – „Arēnā Rīga”, grupu pārstāvot galvenajam dalībniekam RedFoo ar grupas biedriem „Party Rockers Crew”.

„LMFAO” šovu, papildinātu ar vienu no labākajām deju grupām ASV, iespaidīgām video projekcijām un pirotehniku, piedāvā festivāls „Pestivals” un aģentūra „magicFIB” sadarbībā ar organizatoriem Igaunijā un Krievijā. Pasākumu būs iespēja apmeklēt dažiem tūkstošiem cilvēku. Tas sāksies 18:00 ar vietējo grupu un dīdžeju, kas tiks nosaukti drīzumā. Biļetes uz šovu „Biļešu Servisa” tīklā pieejamas no 16 līdz 27 latiem, stāvvietas ar „Party Rockers” fanu zonu un sēdvietas.

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply