Konditoreja „Vecrīga” atvērs jaunu veikalu – kafejnīcu Brīvības ielā

Pirmdien, 1.oktobrī, plkst.10:00 Brīvības ielā 73 tiks atvērts jauns konditorejas tīkla „Vecrīga” veikals – kafejnīca, kas, balstoties uz tradīcijām bagātām un pārbaudītām receptēm, savus klientus priecēs ar plašu konditorejas izstrādājumu klāstu.

Konditoreja „Vecrīga” ir viens no tradīcijām bagātākajiem konditorejas uzņēmumiem Latvijā, kura vēsture un pirmsākumi meklējami 60to gadu sākumā. Šodien konditorejas „Vecrīga” vārds joprojām ieņem stabilu vietu Latvijas tirgū, saglabājot gan savu īpašo auru, gan arī ilggadējos darbiniekus, lai nodrošinātu augstu kvalitāti, servisu, atmiņas un atmosfēru. Šis būs jau sestais veikals konditorejas „Vecrīga” tīklā.

„Tieši augstā izstrādājumu kvalitāte un mājīgā atmosfēra, manuprāt, ir viens no mūsu konditorejas tīkla veiksmes stūrakmeņiem, ko noteikti novērtē arī mūsu pastāvīgie pircēji, kas, tiecoties pēc pārbaudītām vērtībām, mūsu konditorejas apmeklē atkal un atkal,” stāsta konditorejas tīkla pārstāve Līva Daņiļenko.

Konditoreja „Vecrīga” piedāvājuma klāstā vienmēr ir tikai svaigi, garšīgi un augstākās kvalitātes konditorejas izstrādājumi, kas tiek ražoti no Latvijā ražotām izejvielām un ekoloģiski tīriem produktiem. Ražojumos netiek pievienotas nekādas sintētiskās krāsvielas, kā arī citas blakus izejvielas, kas izraisa alerģiju vai citas pretreakcijas.

„Vecrīgas” veikalos un kafejnīcās joprojām saglabāts arī vienoti izturēts un klasiski saskanīgs vēsturiskais stils, kas rada to neaizmirstamo un patīkamo auru, kas piesaista visu paaudžu klientus. Tādēļ „Vecrīga” konditorejas ir kļuvušas arī par iemīļotu Latvijas iedzīvotāju tikšanās vietu.

Jaunās konditorejas atklāšanas svētkus Brīvības ielā 73 aicinām svinēt kopā ar mums, ikvienam jaunās konditorejas – kafejnīcas apmeklētājam atklāšanas nedēļā no 1.-7.oktobrim piedāvājot 10% atlaidi pirkumiem un pasūtījumiem.

Kategorija: Pārtika
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply