IZZI papildinājis 3D kanālu klāstu

Telekomunikāciju operators IZZI digitālās TV piedāvājumā iekļāvis jaunu 3D televīzijas kanālu 3flow, tādējādi šobrīd uzņēmums klientiem piedāvā jau divus kanālus 3D formātā.

„Šovasar kļuvām par pirmo telekomunikāciju uzņēmumu, kas klientiem sāka piedāvāt 3D televīzijas kanālu. Kaut arī 3D saturam vēl nav tāda pieprasījuma kā augstas izšķirtspējas (HD) televīzijas kanāliem, kurus skatās vairāk nekā puse mūsu klientu, tomēr šo vairāk nekā divu mēnešu laikā esam novērojuši pastiprinātu klientu interesi par 3D saturu. Tādēļ arī pieņēmām lēmumu paplašināt šo kanālu piedāvājumu,” skaidro Sandra Kraujiņa, IZZI valdes locekle. „Klientu interese saistāma ar faktu, ka jau vairākus gadus ikvienā tehnikas veikalā nopērkami televizori ar 3D un HD. Vēl vairāk – pēdējos pāris gadus to cena būtiski sarukusi, kas šo produktu padara pieejamāku plašākam patērētāju lokam. Pieslēgt šādiem televizoriem analogo televīziju ir tas pats, kas modernus viedtālruņus atstāt bez interneta. Ierīce zaudē savu jēgu. Principā, nejēdzīgi izsviesta nauda, jo mūsdienās tehnoloģiju preces cenu nosaka ne tik daudz izejmateriāli, cik iespējas, ko tā piedāvā: HD, 3D, tiešsaistes funkcijas u.c. Un cilvēki sāk aizvien vairāk to apzināties, tā dēļ pieprasījums pēc 3D un HD satura tikai augs.”

3flow ir izklaides kanāls, kas TV skatītājiem piedāvā 3D programmas par safari, zemūdens dzīvi, savvaļas dzīvniekiem un dabu. Kanāls pieejams visiem digitālās televīzijas klientiem Rīgā, Rēzeknē, Ludzā un Ādažos. Lai to skatītu, nepieciešams televizors ar 3D atbalstu, HD uztvērējs (iebūvēts tālrādī vai kā atsevišķa ierīce), kā arī jāveic uztvērēja regulēšana. Plašāka informācija www.3flow.tv.

Šī gada jūlijā IZZI sāka pārraidīt 3D kanālu High TV, kas piedāvā unikālus izklaides un dzīvesveida raidījumus, kā arī oriģinālus realitātes šovus pilnā augstā izšķirtspējā (Full HD) un 3D formātā. Plašāka informācija www.hightv.tv.

Kategorija: TECH
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply