“Amway” laiž klajā “Artistry” 2012.gada rudens kolekciju

Amway radījis jauno 2012. gada rudens kolekciju Escape to Paradise, kas ir ekskluzīvs turpinājums ARTISTRY pavasara kosmētikas kolekcijai. Escape to Paradise savieno šīs ziemas brīnumzemes tīro, neskarto skaistumu un izsmalcināto burvību ar divām ierobežotā daudzumā ražotām krāsu paletēm, kas ietvertas krāšņā, ar 24 karātiem zelta un mirdzošiem Swarovski kristāliem izgreznotajā iepakojumā.

Zelta šalē un kristāltīru ledāju iedvesmotā acu un vaigu kosmētikas palete
Piedāvājot divas dažādas krāsu paletes – brūnas, bronzas un krēmkrāsas ēnas un kā alternatīvu – vēsi zilus, rozā un purpura toņus, ARTISTRY Eye & Cheek Palettes ietver sešas maigas, krēmveidīgas acu ēnas, kas uzklājas vienmērīgi. Ēnām ir dažādi papildinājumi – spožais, mirdzošais, metāliskais. Tās uzklājamas atsevišķi vai slāņiem, lai iegūtu individuālāku, izteiktāku izskatu. Komplektā ar diviem samtainiem vaigu pūderiem un parocīgām slotiņām, šīs krāsas nevainojami uzklājamas gan mājās, gan atrodoties ārpus tām.

Savukārt ARTISTRY Lip Duos piedāvā divus maigus lūpu krēmus – attiecīgi siltajos un vēsajos toņos, ēnas rudens ogu krāsās, kas mīkstina un baro lūpas, un burvīgi samtainu lūpu spīdumu ar vaniļas smaržu. Komplekta iepakojums ir bagātīgi izrotāts ar 24 karātu zeltu un Swarovski kristāliem.

“Vienalga, vai esat kalnos vai pludmalē, birojā vai pilsētā, ARTISTRY 2012. gada rudens kolekcija Escape to Paradise piedāvā visu, kas nepieciešams stilīgām sievietēm, lai tās izskatītos un justos burvīgi,” sacīja Riks Dikesa, ARTISTRY globālais kosmētikas mākslinieks.

Jaunā kolekcija Escape to Paradise ietver arī acu zīmuli ar piesaistošu Antīkā sudraba ēnu. Tam ir birstīte, tas ietver īpašu mitrinošu kompleksu no žožoba eļļas, E vitamīna un kokvilnas sēklu eļļas, kas nodrošina ērtu uzklāšanu un samitrināšanu – bez piepūles. Bet izskatu papildina ARTISTRY Length and Definition Mascara tuša ar vismodernāko ARTISTRY FlexFX formulu, kas uzsver, atdala un pagarina skropstas.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply