Čili Pica atzīmē 15 gadu jubileju

Šonedēļ viens no senākajiem un lielākajiem picēriju tīkliem Latvijā un Lietuvā — Čili Pica — svin 15 gadu jubileju. Lietuvas uzņēmumu Čili Holdings UAB Latvijā pārstāv tā meitasuzņēmums SIA Čilija Pizza.

Patlaban Latvijā darbojas jau 16 picērijas Čili Pica, nodrošinot darbu 450 cilvēkiem, savukārt Lietuvā darbojas 41 picērija, turklāt abās valstīs pārstāvēti arī 23 franšīzes restorāni.

TNS pētījums liecina, ka pēdējā mēneša laikā 83% respondentu ir ieturējuši maltīti ārpus mājas vai iegādājušies ēdienu līdzņemšanai.* Pētījums arīdzan izkristalizējis vidējā apmeklētāja profilu — biežāk sabiedriskās ēdināšanas vietas apmeklē 25-29 gadus veci rīdzinieki ar augstāko izglītību, kuri ikdienā pārvietojas ar auto.

„Pētījuma rezultāti apliecina, ka sabiedriskās ēdināšanas bizness Latvijas tirgū ieņem stabilas pozīcijas. Taču arī piedāvājumu klāsts ir gana plašs un daudzveidīgs, tāpēc man ir patiess gandarījums, ka šo daudzo gadu laikā esam attīstījušies pareizajā virzienā un spējam apmierināt visdažādāko klientu vēlmes — pie mums pusdieno ofisa darbinieki, svētkus atzīmē ģimenes ar bērniem, kā arī satiekas un atpūšas jaunieši,” informē SIA Čilija Pizza mārketinga direktors Artūrs Skadmans.

„Mūsu izaicinājums visus šos gadus ir bijis vislabākajā līmenī uzturēt izcilu servisu, vislabākās kvalitātes un garšas ēdienus, kā arī nodrošināt tādu atmosfēru, lai klienti pie mums atgrieztos atkal un atkal,” piebilst A. Skadmans. „Šogad esam atvēruši divas jaunas picērijas — februārī tirdzniecības centrā Origo un augustā modes un izklaides centrā Rīga Plaza. Domājot par mūsu klientu labsajūtu, esam restaurējuši picēriju tirdzniecības centrā Galerija Centrs un šodien durvis vēra restaurētā picērija tirdzniecības centrā Alfa,” turpina A. Skadmans.

SIA Čilija Pizza apgrozījums pērn bija 5,97 miljoni latu, kas ir par 12,6% lielāks nekā iepriekšējā gadā, savukārt Čilija Pizza peļņa 2011. gadā bija 229 000 latu.

Jāpiebilst, ka jubilejas ietvaros šodien Čili Pica patīkami pārsteidza Rīgas iedzīvotājus dažādās negaidītās vietās. Čili Pica ar saukli „Paēdis cilvēks – laimīgs cilvēks!” viesojās gan radiostacijās, gan pie Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Politikas zinātnes nodaļas studentiem, gan Rīgas skolēnu Domes kopsapulcē, tādā veidā uzrunājot jauno paaudzi un aicinot uz pozitīvismu un domām par to, kā mūsu dzīvi padarīt labāku.

Arīdzan Lietuvā jubilejas svinību ietvaros noticis vēl nebijis eksperiments. Izmantojot speciālu balonu, divu stundu ilgā kosmosa ceļojumā tikusi nosūtīta lietuviešu klientu izvēlētā Havaju pica, tādējādi uzstādot rekordu par augstāko objektu, kas ticis nosūtīts kosmosā no Lietuvas.

Kategorija: Pārtika
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply