MOBOTIX izstrādājis inovatīvu video analizēšanas rīku

Viens no pasaulē vadošajiem drošības sistēmu ražotājiem ─ MOBOTIX ir izstrādājis integrētu video analīzes rīku MxAnalytics, kas būtiski paplašina hemisfēriskās novērošanas kameras Q24M-Sec jeb kameras ar 360 grādu skata leņķi, funkcionalitāti. Tā ir videokamera, kas bez aklajām zonām spēj veikt novērošanu visā telpā.

MxAnalytics ir ļoti efektīvi pielietojams rīks dažādu procesu optimizācijai, kā arī mārketinga vajadzībām, turklāt, informācijas apstrādes ziņā, tas der gan maziem veikaliem, gan plašajām lidostu telpām.

MxAnalytics ļauj uztvert un izvērtēt cilvēku kustību un sniegt atbildes uz tādiem jautājumiem kā: kurš plaukts veikalā piesaista vislielāko pircēju uzmanību? Kuri produkti izstādes stendā piesaista vislielāko apmeklētāju uzmanību? Kuras uzgaidāmās zonas lidostā ir visiecienītākās laika posmā no 8:00 līdz 12:00? MxAnalytics karstuma kartē izcels visbiežāk apmeklētās zonas – zonas, kurās notiek vislielākā kustība, parādās sarkanas, bet zonas, kurās, kustības ir maz, tiek atspoguļotas zilā krāsā.

Viena no MxAnalytics piedāvātajām iespējām ir uzskaites līnijas, ar kuru palīdzību uzskaitīt cilvēkus un iegūtu novērošanas datus. Piemēram, tas ir ļoti ērts veids, kā noskaidrot, cik daudz cilvēku šķērso kāda lielveikala ieeju noteiktā laika periodā.

MxAnalytics ir parocīgs rīks atskaišu sagatavošanai, jo video kustības analīzes rezultātus var saglabāt gan kā ikdienas, gan iknedēļas vai ikmēneša ziņojumus. Vienalga, vai caur tīkla saskarni, e-pastu vai kā MxControlCenter uzvedni, atskaites tiek automātiski uzglabātas kamerā un ar tām var ērti strādāt.

Papildus spējai veikt uzskaiti, uzvedības statistikas analīze veicina arī darbības optimizāciju, tādejādi samazinot izmaksas. MOBOTIX kameras kā, piemēram, Q24M, atšķiras no vairuma tradicionālo video sistēmu, jo tām ir decentralizēta sistēmas arhitektūra. Katra kamera iekļauj ātrdarbības datoru ar ilglaicīgu atmiņu. Vairs nav nepieciešamības izmantot datoru vai serveri, lai ierakstītu vai analizētu attēlu materiālu. Video analīze ir decentralizēta un notiek turpat kamerā, kas ļauj samazināt kopējās izmaksas, kā arī nodrošina sistēmas augstvērtīgu sniegumu. MxAnalytics rīks bez lietošanas ierobežojumiem ir bezmaksas pieejams MOBOTIX mājas lapā. To, izmantojot programmatūras atjauninājumus, var ērti integrēt arī visos citos Q24M-Sec modeļos.

Jaunākā MXControlCenter (2.5.2) video pārvaldīšanas programmatūra arī atbalsta MxAnalytics, kas sniedz iespēju no dažādām kamerām daudz ērtāk izvērtēt rezultātus. Atjauninājums piedāvā MxAnalytics arī Q24M kamerām, tādejādi nodrošinot atbilstošas uzglabāto datu analīzes iespējas. MxControlCenter 2.5.2 ir bezmaksas pieejams MOBOTIX mājas lapā.

MOBOTIX turpina attīstīt MxAnalytics bilžu datu apstrādei Q24 modeļu kamerās. Izturīgās MOBOTIX kameras ir ļoti viegli uzturamas, un, pateicoties to elegantajam dizainam un mazajam izmēram, tās var integrēt jebkurā vidē.

Kategorija: TECH
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply