STOKKER ieguldījis miljonu latu jauna tirdzniecības un servisa centra izbūvē

Viens no Baltijā lielākajiem instrumentu, lauksaimniecības un celtniecības tehnikas tirgotājiem STOKKER tirdzniecības centru un servisu tīkls šogad uzsāka vērienīgu paplašināšanos Rīgā un reģionos. Jau šoruden Rīgā, Krasta ielā 42 tiks atklāts jauns JCB zīmola smagās tehnikas servisa centrs, kas būs viens no lielākajiem un modernākajiem smagās tehnikas servisa centriem Baltijā. Kopumā tirdzniecības un servisa centru tīkla paplašināšanā visā Latvijā uzņēmums ieguldījis vairāk nekā 1 miljonu latu.

T/c STOKKER pārstāvis, SIA STOLLER un SIA AGRITECH valdes loceklis Indrek Lillend stāsta, ka uzņēmums aktīvi turpinās strādāt pie savas koncepcijas īstenošanas, atverot jaunus tirdzniecības un servisa centrus vairākās Latvijas pilsētās, lai piedāvātu iespējas pasūtīt tehniku un nodrošinātu tās apkopi arī reģionos. STOKKER par galveno uzdevumu uzskata būt iespējami tuvāk klientam, tādējādi nodrošinot labāko apkalpošanu un servisu.

„Mēs jau otro gadu īstenojam mērķtiecīgu paplašināšanos reģionos, kas nozīmē labāku servisu un pieejamību mūsu klientiem visā Latvijā. Šogad notikušās klientu dienas mūsu lauksaimniecības tehnikas bāzē Jelgavā, kā arī klientu dienas Rēzeknē apstiprināja lauksaimnieku interesi ne tikai par jaunas tehnikas iegādi, bet arī par nepieciešamību pēc remonta pakalpojumiem un konsultācijām. Tādēļ tika pieņemts lēmums šogad un nākamgad atvērt vēl trīs jaunus STOKKER centrus Latvijā,” informē STOKKER vadītājs.

Tā šogad tika atvērts jauns STOKKER veikals Rīgā, Brīvības gatvē 422,tirdzniecības ofiss Ventspilī, smagās tehnikas centrs Saldū, kā arī pilnveidota lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības bāze Jelgavā. Šobrīd jau ir izsludināts konkurss uz jauna tirdzniecības un servisa centra būvniecību Jēkabpilī.

Kategorija: Būvniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply