“Dirty Deal Audio” un “Satellites LV” kopdarbs

Ir iznācis grupas «Satellites LV» jaunais singls «Pievienojies». Singlam kā b-puse pievienots elektroniskās mūzikas atbalsta grupas «Dirty Deal Audio» mūziķu «Netīrās Cilpas» (ansis un 181h) skaņdarba «Pievienojies!» remikss – pirmais no 13. oktobrī gaidāmā remiksu mazalbūma „Pagrīdē”, kurš būs pieejams digitālā formātā bezmaksas lejuplādēšanai interneta vietnē http://dirtydealaudio.bandcamp.com

„Runājot par remiksiem, manā gadījumā visa remiksēšanas burvība slēpjas tajā, ka varu paspēlēties ar dziesmas noskaņu un gaisotni. Šī dziesmas versija ir gausa, drūma, gandrīz groteska, kas, manuprāt, visai veiksmīgi atbilst “Pievienojies” vēstījumam,” šādiem vārdiem jauno remiksu savā blogā (http://ansis.me) raksturo Ansis.

Video skandarbam “Pievienojies!” (Netīrās Cilpas remix)

Remiksu izlase „Pagrīdē” ir „Satellites LV” un „Dirty Deal Audio” mūziķu kopdarbs. Albūmā, bez jau pieminētā „Pievienojies!”, būs atrodami remiksi, kurus veidojuši Oriole, Kashuks, Niklāvz, Corona un dj Krii Kruu.

“Satellites LV” un “Dirty Deal Audio” aicina arī citus jaunos mūziķus pievienoties, lai radītu savu «Satellites LV» dziesmas «Pievienojies!» remiksu. Dziesmas instrumentu un vokālu celiņus iespējams lejupielādēt grupas mājas lapā (http://www.satellites.lv/remiksiem/ ). Gatavās remiksu versijas mp3 formātā vai saites uz skaņdarbu veidā jāiesūta grupai līdz 10.oktobrim uz e-pastu info@satellites.lv.

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply