AERODIUM lidotājs uzstāda Ginesa rekordu

AERODIUM lidotājs Kaspars Rums pagājušajā nedēļā uzstādīja neiedomājamu Ginesa rekordu – izpildīja visvairāk triku vēja tunelī minūtes laikā. Sīvā cīņā Kaspars apsteidza konkurentu un izpildīja 16 salto minūtes laikā. Rekords tika veikts “World Guiness Records” Itālijas šova ietvaros un translēts “Channel 5” skatītākajā laikā.

Kaspars Rums, AERODIUM lidotājs un Ginesa rekorda titula ieguvējs: “Kad uzzināju par uzvaru, emocijas bija pacilājošas. Trīsas pārtapa par prieku, nogurumu nomainīja gandarījums un labsajūta par padarīto. Sākumā šķita, ka izredzes uzvarēt ir mazas, jo mans lielākais konkurents bija viens no labākajiem lidotājiem, ko pazīstu – Guntis Šefers. Cīņa bija ļoti sīva un rezultātā apsteidzu viņu tikai par vienu salto.”

Ivars Beitāns, AERODIUM valdes priekšsēdētājs: “Esmu gandarīts gan par Kaspara, gan Gunta sasniegumu. Galvenā vērtība tam visam ir tāda, ka mūsu lidotāji iegūst neatsveramu pieredzi, ko nodot tālāk klientiem. Klienti lepojas, ka viņus lidinājuši instruktori ar aizraujošiem stāstiem par saviem sasniegumiem un tituliem”.

Video: http://ej.uz/oi3g

Kategorija: Sports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply