Jau ceturto gadu aicina piedalīties lielākajā suņu labdarības izstādē Latvijā

Ikviens suņa saimnieks ir aicināts pieteikt savu mīluli dalībai lielākajā labdarības suņu izstādē Latvijā – BIG Match Show, kas Latvijā norisināsies jau ceturto gadu, lai ar gūto ziedojumu palīdzību sniegtu atbalstu Juglas dzīvnieku patversmei „Labās Mājas”.

2012. gada 7. oktobrī no plkst.12:00 līdz plkst.16:00 sporta centrā „Mežaparks” jau ceturto reizi notiks BIGBANK organizētā Latvijā lielākā suņu labdarības izstāde BIG Match Show, lai gūtu ziedojumus Juglas dzīvnieku patversmes „Labās Mājas” atbalstam, kā arī apbalvotu „Sunim draudzīgākais gada veikums” titula ieguvēju. Izstādē aicināti piedalīties gan šķirnes, gan bezšķirnes suņu īpašnieki, kā arī vienkārši interesenti un dzīvnieku draugi. Reģistrējot dalībniekus internetā www.bigmatchshow.lv/lv/registracija līdz 28. septembrim, dalības maksa ir 3 lati, bet pasākuma dienā – 5 lati.

„Šoruden īstenojušies desmitgades pūliņi – četrkājainie draugi ir ieguvuši plašākas un piemērotākas telpas – „Labās mājas”. Savukārt BIG Match Show izstādes ziedojumus izmantosim, lai iekārtotu pastaigu laukumu suņiem. Jaunajā patversmē jau ir trīs pastaigu laukumi suņiem un viens kucēniem, tomēr ir nepieciešams vēl viens, lai nodrošinātu iemītniekiem nepieciešamo fizisko aktivitāšu apjomu. Ņemot vērā tuvojošos ziemu, pastaigu laukuma izveide plānota pavasarī. Protams, līdzekļi ir nepieciešami arī visu patversmes iemītnieku ikdienas uzturēšanai, ar atbalsta iespējām var iepazīties patversme.lv,” stāsta Astrīda Kārkliņa, Juglas dzīvnieku patversmes „Labās Mājas” direktore.

Izstādē suņi sacentīsies dažādās disciplīnās, piemēram, šķēršļu josla, piesaukšana uz laiku, suņu boulings, saimniekam līdzīgākais suns, dziedi ar suni, turklāt skatītājus priecēs policijas suņu paraugdemonstrējumi un būs arī citas izklaides, tostarp, izklaides bērniem. Pasākuma mērķis ir mūsdienīgas suņu aprūpes popularizēšana un šīs jomas darboņu novērtēšana. 2010.gadā saziedotie līdzekļi 830 latu apmērā galvenokārt tika izmantoti dezinfekcijas lampu un suņu pārvadāšanas būru iegādei, kā arī suņu dzīves apstākļu uzlabošanai. Savukārt pērn gūtie 530 lati tika nodoti patversmei pastaigu laukuma iekārtošanai kaķiem.

„Izstādes mērogs apliecina, ka tā jau ir kļuvusi par ikgadēju tradīciju Baltijas valstīs, tādējādi ne tikai vēršot sabiedrības uzmanību uz klaiņojošu dzīvnieku problēmu, bet arī piedāvājot risinājumu šo dzīvnieku atbalstam. Ar izstādē gūto ziedojumu palīdzību patversmes iemītnieku ikdiena jaunajā patversmē kļūs vēl ērtāka un radīs iespēju vairāk izkustēties, tādējādi jauno saimnieku gaidīšanu padarot patīkamāku,” uzsver Pāvels Gilodo, BIGBANK AS Latvijas filiāles vadītājs.

Joprojām līdz 26.septembrim var pieteikties konkursam „Sunim draudzīgākais gada veikums”, kurā var piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs vai personu grupa, kas pēdējā gada laikā ir snieguši ieguldījumu kāda suņa vai suņu dzīves apstākļu, veselības u.tml. uzlabošanā, kā arī pievērsuši uzmanību un risinājuši klaiņojošo dzīvnieku problēmu Latvijā. Kandidātus var izvirzīt ikviens Latvijas iedzīvotājs, piesakot tos vietnē www.bigmatchshow.lv/konkurss. Žūrija izvēlēsies trīs kandidātus, savukārt uzvarētājs tiks noteikts interneta balsojumā, kas notiks no 27. septembra līdz 3. oktobrim minētajā interneta vietnē. BIGBANK un Juglas dzīvnieku patversmes „Labās Mājas” rīkotā konkursa pieteikumā jānorāda šāda informācija: kandidāta dati (vārds, uzvārds, telefona numurs, e-pasta adrese, dzīvesvietas reģions); īss argumentēts paskaidrojums – komentārs, kāpēc tieši šis kandidāts ar savu darbību/rīcību cienīgs kandidēt uz attiecīgo titulu; pieteikuma iesniedzēja dati (vārds, uzvārds, telefona numurs, e-pasta adrese, dzīvesvietas reģions).

Kategorija: Sabiedrība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply