Latviešu zoologs Ingmārs Līdaka: Zuzei klājas labi

Zuzei Kobes zoodārzā klājas labi un kā pierādījumu tam viņa pasaulē ir laidusi jau vairākus mazuļus, apgalvoja latviešu zoologs, dabas aizsardzības aktīvists un politiķis Ingmārs Līdaka sarunā ar Ivo Kiršblatu, pirmdien Rīga Radio notikušajā raidījumā Ciemos Rīgā. Tiem, kuri neatminās Zuzes vārdu, Ingmārs Līdaka atgādināja, ka Zuze ir ziloņu meitene, kuru 1996. gadā Rīgas Zooloģiskais dārzs uzdāvināja Kobes Zooloģiskajam dārzam pēc tam, kad šo Japānas pilsētu bija skārusi smaga zemestrīce.

RĪGA RADIO notikušajā intervijā, Ingmārs Līdaka piedalījās nevis kā politiķis, bet gan kā RĪGAS ZOOLOĢISKĀ DĀRZA sabiedrisko attiecību speciālists. Sarunā ar Ivo Kiršblatu viņš dalījās informācijā par Rīgas Zooloģiskajā dārzā redzamajiem dzīvniekiem, pastāstīja vairāk par šīs iestādes darbinieku ikdienu un informēja klausītājus arī par nākotnes plāniem, kas zoodārza apmeklētājus vēl tikai sagaida. Tāpat Ingmārs Līdaka aicināja visus rīdziniekus un Rīgas viesus uz Rīgas Zooloģiskā dārza100 gadu jubileju šī gada oktobrī.

Raidījums Ciemos Rīgā ir dzirdams katru pirmdienu plkst. 18:00 Rīga Radio ēterā. Studijā tiek aicināti Rīgas viesi un tās iedzīvotāji, kuri diskutē par dažādām sabiedrībā aktuālām un interesantām tēmām.

Kategorija: Sabiedrība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply