Darbinieki aktīvi izmantojuši Nordea korporatīvos velosipēdus

Trīs mēnešu laikā kopš Nordea darbinieki ikdienā var izmantot septiņus bankas korporatīvos velosipēdus, tie ir ieguvuši lielu popularitāti – vasaras mēnešos ar tiem bija veikti gandrīz 600 braucieni. Tas nozīmē, ka katru dienu tos izmanto vidēji 10 darbinieki, pārsvarā, lai dotos izbraukumos pusdienās, pie klientiem vai sadarbības partneriem.

„Ar gandarījumu secinām, ka Nordea korporatīvais velosipēds ir ļoti veiksmīga iniciatīva, jo tos mūsu darbinieki izmanto katru dienu. Darba laikā populārākie ir tie galamērķi, kas atrodas līdz 15 minūšu brauciena attālumā. Jāpiemin, ka līdzās korporatīvajiem velosipēdiem, darbinieki izmanto arī personīgos velo,” aktīvās velo sezonas noslēgumā saka Ivars Šmits, Nordea Finance vadītājs.

Atbalstot Eiropas mobilitātes nedēļu, kuras laikā iedzīvotājus visā Eiropā aicina izmantot alternatīvus transporta līdzekļus privātai automašīna, Nordea bankā noskaidros gan bankas aktīvākos velobraucējus, gan arī sastādīs populārākos galamērķus.

Atgādinām, ka Nordea piedāvā saviem darbiniekiem septiņus korporatīvos velosipēdus, kurus tie var izmantot savām vajadzībām. Nordea korporatīvā velosipēda ieviešana līdz ar CO2 izmešu samazināšanu uzņēmuma automašīnām, lidojumu skaita samazināšanu un video konferenču uzstādīšanu, ir viens no Nordea korporatīvās sociālās stratēģijas mērķiem.

Atgādinām, ka 2011.gada nogalē Rīgas domes Satiksmes departaments un velosipēdistu vortāls „Veloriga.lv” Nordea bankai piešķīra statusu „Draudzīgs velosipēdistam”.

Kategorija: Bizness
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply