AS Latvijas tilti uzvar Klaipēdas ostas konkursā par divu piestātņu rekonstrukciju

AS Latvijas tilti, holdinga LNK Group uzņēmums, kas ietilpst celtniecības un ražošanas grupā LNK Industries, pēc uzvaras konkursā noslēgusi līgumu ar Klaipēdas Valsts jūras ostas direkciju par divu piestātņu (Nr. 7 un Nr. 8) rekonstrukciju Klaipēdas ostā. Pasūtījuma apjoms ir 26,350 miljoni litu (5,375 miljoni latu), ieskaitot pievienotās vērtības nodokli. Abu piestātņu rekonstrukciju paredzēts sākt šī gada novembrī.

„AS Latvijas tilti jau kopš 2005. gada arvien aktīvāk iesaistās hidrotehniskās būvniecības jomā, sākot ar automatizēta ogļu pārkraušanas un uzglabāšanas termināļa būvniecību Ventspilī līdz pat pasažieru un kravu termināļu vērienīgai būvniecībai Klaipēdā,” stāsta Artjoms Milovs, SIA LNK Industries valdes priekšsēdētājs un Latvijas Tilti prokūrists.

„7. un 8. piestātnes rekonstrukcija ir viens no Klaipēdas ostas kopējā modernizācijas plāna posmiem. AS Latvijas tilti veiks jaunu kordona līniju jeb piestātņu sienu celtniecību un piestātņu virsbūves rekonstrukciju,” informē Artjoms Milovs.

Papildu šim projektam, AS Latvijas tilti pašlaik Lietuvā īsteno divus projektus – kopš 2010. gada Klaipēdas ostā tiek veikta kravu un pasažieru termināļu būvniecība piestātnēs Nr. 80 un Nr. 81, kā arī 2012. gadā Viļņas centrā sākta ceļa pārvada būvniecība.

Kategorija: Būvniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply