Pirmajai Rīgas Dinamo mājas spēlei TV6 sekojuši 285 000!

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) jaunajā sezonā rit trešā spēļu nedēļa un Rīgas Dinamo aizvadījuši jau sešas spēles, no kurām trīs spēlēs ir izcīnījuši uzvaras. TNS Latvia dati apliecina, ka Latvija ir dēvējama par hokeja lielvalsti, jo pirmajai Rīgas Dinamo mājas spēlei sekojuši līdzi 285 000 iedzīvotāju.* Nākamā Rīgas Dinamo spēle, kad spēkiem mērosies ar Jarosļavas Lokomativ hokejistiem, 23.septembrī 15:55 tiešraidē būs skatāma kanālā TV6 un interneta video portālā www.tv3play.lv.

Latvija – hokeja lielvalsts!
Pirmā Rīgas Dinamo mājas spēle tika aizvadīta 13.septembrī, kad uz ledus tikās ar Novosibirksas Sibir sportistiem. Lai arī spēle tika zaudēta, TNS Latvia dati liecina, ka Latvija turpmāk dēvējama par hokeja lielvalsti, jo pirmajai Rīgas Dinamo mājas spēlei 13.septembrī sekojuši līdzi 285 000 iedzīvotāji, kas vecāki par četriem gadiem.

Izbraukuma spēle TV6 un www.tv3play.lv!
Pirmā Rīgas Dinamo uzvara mājas spēlē tika gūta 15.septembrī, kad pamatlaikā ar 3:1 tika uzveikta Novokuzņeckas Matallurg komanda. Otrā uzvara mājas spēlē spraigā cīņā tika gūta vakar, 17.septembrī, kad ar 2:1 tika uzveikti Habarovskas Amur hokejisti.

Šajā svētdienā, 23.septembrī Rīgas Dinamo dosies izbraukumā pie Jaraslovļas Lokomotiv komandas. Šī vieta Latvijas hokeja un Kārļa Skrastiņa līdzjutējiem uz visiem laikiem kļuvusi īpaša. Šogad atjaunotā Lokomotiv komanda atkal piedalās KHL čempionātā un dara to ar latviešu hokejistu Miķeli Rēdlihu sastāvā. Bez Latvijas izlases uzbrucēja, komandā ir vēl daudzi meistarīgi spēlētāji – vārtsargs Vitālijs Koļesņiks, aizsargi Stafans Kronvals, Vitālijs Višņevskis, uzbrucēji Niklass Hagmans, Aleksejs Kaļužņijs. Šo spēli 23.septembrī 15:55 varēs vērot tiešraidē kanālā TV6 un interneta video portālā www.tv3play.lv, to komentēs Armands Simsons un bijušais Rīgas Dinamo un Latvijas izlases aizsargs Oļegs Sorokins.

Kategorija: Sports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply