Lux Express Grupa ar jaunu produktu sekmēs tūristu pieplūdumu no Krievijas

Lai stiprinātu savas pozīcijas Austrumeiropas tirgū un paplašinātu uzņēmuma darbību, Baltijas vadošais pasažieru pārvadājumu uzņēmums Lux Express Group no šī gada 18. septembra saviem klientiem Krievijā piedāvā īpašu pakalpojumu ceļojumiem uz Latviju un Igauniju – iespēju internetā ātri un ar būtiskām atlaidēm iegādāties pilnu ceļojumu komplektu.

“Tirgus izpēte rāda, ka Krievijā ir augsta interese par Baltijas valstīm, tomēr esošie piedāvājumi neatbilst ceļotāju prasībām, jo to organizēšana bieži vien ir laikietilpīga un dārga. Lai vēl straujāk palielinātu tūristu plūsmu uz Baltijas valstīm, esam izstrādājuši jaunu produktu – tūrisma portālu ceļojumu iegādei. Plānojam, ka jaunais produkts nākamā gada laikā ļaus palielināt pārvadāto pasažieru skaitu līdz pat 10%,” atzīst Lux Express Grupas vadītājs Hannes Saarpuu, skaidrojot uzņēmuma attīstības plānus.

Jaunajā portālā travel.luxexpress.eu regulāri būs pieejami 10 – 15 īpašie atlaižu piedāvājumi “ceļojumu komplektiem”, kas atbildīs visdažādākajām prasībām – gan budžeta, gan arī luksusa klases ceļotājiem. Izvēloties kādu no portālā esošajiem kompleksajiem piedāvājumiem, ceļotājiem būs iespēja ietaupīt līdz pat 50% no kopējās ceļojuma vērtības. “Ceļojuma komplektā” tiek iekļautas izmaksas par autobusa biļeti, viesnīcu un citiem pakalpojumiem.

“Jaunais pakalpojums būs ērts un izdevīgs ikvienai ceļotāju grupai. Rezervēšanas process ir maksimāli vienkāršots – nepieciešami vien četri peles spiedieni, lai ceļojums jau būtu pilnībā “nokomplektēts”. Esam pārliecināti, ka arvien lielāks skaits ceļotāju apzināsies, ka autobuss ir ērtākais, ātrākais un izdevīgākais ceļošanas veids uz vidēja attāluma galamērķiem,” uzsver H. Saarpuu.

Šobrīd pakalpojums būs pieejams ceļotājiem no Sanktpēterburgas, taču jau tuvākajā laikā Lux Express Group plāno šādu pakalpojumu piedāvāt arī citos tirgos, tādējādi padarot gan biznesa, gan arī budžeta klases ceļošanu ar autobusu vēl izdevīgāku un pieejamāku.

“Jau šobrīd liela daļa tūristu, kas apmeklē Baltijas valstis ir no Krievijas – piemēram, pērn tie bija gandrīz 18 % no kopējā tūristu skaita Latvijā, 8 % no kopējā tūristu skaita Igaunijā, un mēs ticam, ka šāds piedāvājums jau tā straujo tūristu skaita pieaugumu sekmēs vēl vairāk. Tādā veidā, protams, arī veicinot pārējo ar tūrisma biznesu saistīto nozaru attīstību,” turpina H. Saarpuu.

Kategorija: Tūrisms
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply