EUROSKOR uzsāk apavu tirdzniecību internetā

Vadošais apavu mazumtirgotājs Latvijā EUROSKOR LATVIJĀ, paplašinot savu darbību un pielāgojoties mūsdienu iepirkšanās tendencēm veikt pirkumus elektroniski, uzsācis tirdzniecību internetā – euroskor.lv/products/. Līdz šim uzņēmums apavus tirgo 34 veikalos visā Latvijā.

Aldis Lūsis, SIA EUROSKOR LATVIJĀ valdes loceklis: „Ņemot vērā to, ka mūsdienās aizvien vairāk darījumu un pirkumu tiek veikti elektroniskā veidā, esam izveidojuši jaunu uzņēmuma mājas lapu ar online veikalu. Mūsdienās iepirkšanās ar interneta starpniecību ir kļuvusi par vērā ņemamu tirdzniecības veidu, ko sāk izmantot arvien vairāk uzņēmumu visā pasaulē, to skaitā arī ražotāji. Tāpēc arī mēs, lai piedāvātu pircējiem iepirkšanos, neizejot no mājas, izveidojām ērtu produktu katalogu savā uzņēmuma mājas lapā, kurā ikvienam ir iespēja iepazīties ar veikala sortimentu un elektroniski veikt pirkumus.”

Jaunizveidotajā uzņēmuma online veikalā ir iespēja apskatīt un iegādāties vairāk nekā 250 dažādus apavus gan no sieviešu, gan vīriešu, gan arī bērnu kolekcijām. Tāpat ar interneta starpniecību ir iespēja iegādāties arī produktus apavu kopšanai. Savukārt preci var saņemt gan tuvākajā EUROSKOR veikalā, gan ar piegādi visā Latvijā, kas ir bezmaksas, pirkumiem virs Ls 50.

Neskatoties uz tirdzniecības uzsākšanu internetā, uzņēmums arī turpmāk plāno atvērt jaunus veikalus un jau šī gada oktobrī t/c Galerija Rīga tiks vērts vaļā jauns ECCO apavu veikals, savukārt nākamajā gadā t/c Galerija Centrs tiks atklāts jauns Lloyd veikals.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply